Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Стають зрозумілими причини та сенс «розкриття» справи Шеремета

Стають зрозумілими причини та сенс миттєвого «розкриття» справи Шеремета та показового затримання ветеранів та волонтерів 13 грудня.

Саме за цими процесуальними діями того ж дня, майже непомітно для населення, Зеленським був внесений проект змін до Конституції України щодо «децентралізації».

[Spoiler (click to open)]


 • Текст з’явився лише у понеділок перед початком погоджувальної ради в парламенті. Навіть побіжний аналіз цих змін свідчить про згортання децентралізації за європейською моделлю та закладання основ для федералізації, а ймовірно й конфедералізації України. Разом з тим, за цими змінами так зване ОРДЛО зможе де-юре отримати автономію, як і будь-яка інша область України простою більшістю у 226 голосів, звичайним законом, а не Конституційними змінами, як це вимагає Основний Закон зараз.

 • Тобто ці зміни – погана калька з федералізації Московії.

 • Цинізм влади в тому, що назва законопроекту про одне, а зміст про інше. Більше того, після скорочення кількості депутатів до 300, що вже майже зроблено, зробити автономію можна буде 151 голосом народних обранців. Адже якщо парламент визначатиме устрій і правовий статус окремих адміністративно-територіальних одиниць, то це можливість наділяти їх ознаками автономій.

 • Пропозиції щодо введення посади префекта як президентського контролера за місцевими органами самоврядування видаються утопічними, адже ця персона з точки зору права та повноважень не зможе зупинити сепаратизм, а його дії будуть легко блокуватися рішенням «Баришевського» суду. В разі створення антинародної коаліції, роль префекта взагалі буде зведена до нуля, адже рішення у 226 голосів в залі зробить його банальним спостерігачем за політичними процесами. Більш того, в сучасних реаліях судової системи зробити ефективний механізм стримок та противаг є неможливим.

 • Хтось скаже, що це збіг двох подій в часі, але мені видається, що відволікання уваги громадян на гучне затримання з дискредитацією ветеранів та волонтерів було цинічно зроблено владою для протягування на цьому тижні змін до Конституції за рецептом Путіна!

Україну перетворюють на Малоросію.

Таким чином, обіцянки про непорушення червоних ліній виявилися брехнею.

Ірина Фріз

Tags: Аваков, Зеленский/Слуга Народа, виздобули, реванш, ітогі падведьом
Subscribe

 • * * *

  1. Україна – друга в Європі за добовою смертністю від коронавірусу 2. Епідемія ковід: в Україні знову більше 23 тисяч заражень за добу 3.…

 • Велике Петиційництво

  Гарна петиція на протидію PR'аству усіляких Кернесів-Терехових і Зеленських: №22/123558-еп . СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: Зобов’язати органи державної влади…

 • Порошенко снова обкрадывает Украину

  Leaked documents in the Pandora Papers trove reveal that Zelenskyy owned shares in an anonymous offshore entity, as did some of his business…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment