Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Портников: Озвучена в МВС версія замаху на Шеремета не відповідає на головні питання

На брифінгу за участю президента, генерального прокурора,а також керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції не пролунало переконливого пояснення щодо того, якими мотивами керувалися затримані у справі Павла Шеремета. Не названо й замовників скоєння злочину.
"Тільки суд може визначити реальність того, хто реально вбив цього російського журналіста, і тільки суд може визначити, наскільки достовірними будуть, якщо вони будуть, докази слідства у цій справі. Але я хотів би звернуту увагу на іншу річ, яка мені здається досить важливою в будь-якій кримінальній справі, тим більше в кримінальній справі, яка пов'язана з політикою, яка пов'язана з вбивством журналіста. Це замовники і мотив. Поки що ми нічого не знаємо про перше і виглядає абсолютно непереконливим друге", - зазначив журналіст.

Названий на брифінгу в якості мотиву намір підозрюваних "дестабілізувати" внутрішню ситуацію в країні, на думку Портникова, не витримує жодно критики.

"Воно взагалі спростовується самою реальністю. Тому що ніякої дестабілізації після вбивства Павла Шеремета в Україні не було, а ситуація вже була дестабілізована тим, що цей трагічний вчинок було здійснено в час досить гарячої фази війни. Це вже була дестабілізована країна. Саме ж вбивство Павла Шеремета, можна сказати, збурило насамперед журналістську громадськість. Не можна сказати, що цей журналіст був символом опозиційної боротьби з тодішньою владою. Це вже була постмайданна влада, а Павло Шеремет був серед тих, хто підтримував Майдан", - пояснив він.

"Мотив мало б реально запропонувати нам слідство",- наголосив Портников.

До того ж, продовжив він, як і у випадку із загибеллю Георгія Гонгадзе, невідомими лишаються замовники.
espreso.tv
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments

Bestinnerwoman

December 16 2019, 11:54:20 UTC 1 year ago Edited:  December 16 2019, 11:55:51 UTC

 • New comment
Не здається, саме так і є, штука не зовсім формалізована. Крім того, я знаходила на ПабМеді роботи інших спеціалістів з критикою роботи Бірча (до речі, Бірч є соавтором у колективі, суто його робіт я не знайшла). Тобто, вправні адвокати з обвинуваченнями на основі робіт "експерта Бірча" мають усі шанси розправитися швиденько. І тільки нам парять це як докази вини на рівні з відбитками пальців...