Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Бойовики не пускають місію ОБСЄ на окуповані території і ділянки розведення - СЦКК

А скажіть, є у нас тут люди, які думали, що так не буде?
От сейрйозно, напишіть.
Бойовики ОРДЛО щоденно відмовляють спостерігачам місії ОБСЄ у доступі до непідконтрольних урядові України територій, зокрема і до ділянок розведення сил і засобів.

Джерело: штаб ООС з посиланням на заяву української сторони СЦКК та дані звіту СММ ОБСЄ від 13 грудня

Дослівно: "За даними ОБСЄ, представники збройних формувань РФ двічі затримували патрулі місії - на блокпості приблизно за 2,5 км на північ від ділянки розведення в районі н.п.Петрівське дозволили патрулю Місії проїхати лише після 20 хвилин очікування, а на блокпості західніше н.п.Верхньошироківське – лише після приблизно 1 години очікування".

У СЦКК нагадали, що мандат місії ОБСЄ передбачає вільний і безпечний доступ спостерігачів по всій території Україні.

"Усі підписанти Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей погодилися з необхідністю вільного та безпечного доступу, а також із тим, що обмеження свободи пересування СММ є порушенням", - підкреслили у Спільному центрі.

http://pda.pravda.com.ua/news/id_7234850/

ЗИ І про всяк випадок -- тут навіть за хамство з першого разу НЕ банять, банять за образи ВСУ, кацапізм, повторення кацапо-кремлівських фраз. Або за тупість, коли людина повторює рекламу руцні і не відповідає на питання по темі, продовжує нести маячню. Он там хамло не забанили не змовляючись (о сам можу грубо написати).
Tags: ДНР/ЛНР, вата, виздобули, війна
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment