Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

В ОФІСІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВИПРАВИЛИ ТЕКСТ ПІДСУМКОВОГО РІШЕННЯ НОРМАНДСЬКОЇ ЗУСТРІЧІ

Офіс президента України виправив українську версію комюніке саміту Нормандської четвірки у Парижі, який відбувся 9 грудня. Тепер український текст комюніке приведено у відповідність з англомовним оригіналом.

Про це повідомляє Главком.

Зміни стосуються пункту №3 "Заходи щодо імплементації політичних положень Мінських угод", де мова йде про особливий статус Донбасу.

Так, в першому варіанті Офіс президента виклав вказаний пункт в такій редакції: сторони зацікавлені у виконанні "всіх правових аспектів Закону про особливий порядок місцевого самоврядування (особливого статусу) окремих районів Донецької та Луганської областей...".

Пізніше в опублікованому на сайті президента України комюніке прибрали згадку про сам закон про особливий статус. Тепер це виглядає так: "... всіх правових аспектів особливого порядку місцевого самоврядування (особливого статусу)..." ОРДЛО.

Виправлена редакція тепер повністю збігається з офіційними текстом, опублікованим на сайті Єлісейського палацу за підсумками Нормандської зустрічі: The sides express interest in agreeing within the Normandy format (N4) and the Trilateral Contact Group on all the legal aspects of the Special Order of Local Self-Government – special status – of Certain Areas of the Donetsk and Luhansk Regions – as outlined in the Package of Measures for the Implementation of the Minsk Agreements from 2015 – in order to ensure its functioning on a permanent basis.

Нагадаємо, раніше терористи "ДНР" відмовились виконувати рішення Нормандської зустрічі через формулювання, поки Україна не опублікує "повний і коректний" текст підсумкового комюніке саміту.

Україну можуть федералізувати не законом про особливий статус Донбасу, а доповненнями до закону про децентралізацію.

Про це заявив під час марафону "Червоні лінії" на телеканалі "Прямий" ветеран АТО, народний депутат VIII скликання Ігор Лапін.

"Президент України Володимир Путін завжди робив ставку на внутрішні протиріччя. Так от, дивіться, що є зараз таким тоненьким вкрапленням, і на це парламентаріїв я прошу звернути увагу. Остання заява голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, що реформа децентралізації закінчується, але треба ще один закон. Вони не будуть міняти закон про ОРДЛО. Вони той можуть продовжити, він все одно мертвий. Вони зараз можуть просто в цю реформу децентралізації, крім економіки, зробити вкраплення політичне. І це вам пряма федералізація.

Не треба нікуди нападати. Через місцевих царьків можна так файно управляти Україною… а в кожній області буде свій царьок, він же олігарх чи представник олігарха, який буде мати собі приватні армії, через муніципальну поліцію, яка може стати так само, як СЦКК, контролювати якісь процеси, з бойовиків сформуватися. Це буде федералізація чистої води. І я хочу наголосити, що не обов’язково сьогодні Путіну вводити війська, тратити гроші на війну і, можливо, якісь додаткові санкції отримати. Саме таким чином він може це зробити", - заявив Лапін.

Він нагадав, що Володимир Зеленський робить це свідомо.

Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments