CRAZY FASCIST(Михаил) (lampika) wrote in bitter_onion,
CRAZY FASCIST(Михаил)
lampika
bitter_onion

Хто всравсь?

Не витримав. Подивився бріфінг, сцуко, терміновий.
З усієї води нам подають такі об'єктивні факти - людина що шкутильгає як Антоненко,одягнена як Антоненко, супроводжує жінку яка закладає вибухівку. І ніби ці люди настільки обачливі що залишили телефони вдома. Але при цьому
роблять одночасно стільки помилок:
1. виходять в звичайному одязі.
2. зі своєї квартири. Ну ви зрозуміли.
3. Після провокативного виклику всі продовжуть балакати по телефону ніби забули за 4 роки що існує прослушка.

І при всьому цьому 4 роки їх не могли знайти.
Я не знаю, чи можливо зробити повний фейк голосу з телефону, але це виглядає саме так. Ну не вірю що вбивці не здогадалися що вони засвітяться на камерах, при тому що підсилали розвідницю з сімома телефонами щоб дізнатись де камери.
І взагалі, цей Шеремет майже невідомий тоді був, його прізвище знайоме лише слухачам гниленького радіо Вєсті що претендувало на статус об'єктивного, але в потрібний момент вєщало цілковито антинаціоналістичну точку зору.
А тепер поясню як робиться така прослушка і такі відео.
Обираєте жертву.
Знаходите її характерні прикмети.
Відтворюєте зовнішній вигляд.
Вночі жертва спить, і відповідно ніде не світиться.
Агент одягнений як жертва робить закладку.
Далі наступає етап соціальної інженерії.
Різними провокаціями запускаєте у жертв розмови на тему Шеремета і взагалі створюєте у "паціентів" атмосферу шухєру. Достатньо викликати на розмову з певними натяками. Далі набираємо запас матеріалу для монтажу красивої "прослушки". Фактично це такий собі пранк. Причому цілком можливо що "Пістолет" міг сам бути провокатором якого спецслужби ліквідували під виглядом самогубства для кращого ефекту.
Якщо переслухати прослушку Грищенко з її реакцією на зникнення Вакуленко "Пістолета", то можна зрозуміти що вона переживає за нього як за товариша що потрапив у халепу. Наприклад коли він повідомив їй про виклик на допит, то вона сказала йому взяти адвоката і йти.
Це нормальна реакція для людини яка немає стосунку до злочину. Потім вона повідомляє товаришам що Вакуленко втягнули в розслідування, і їх реакція приблизно "блять, шо за хуйня твориться", а не "бля, нам пізда!".
Вона розповідає подрузі Вакуленка що він повинен зробити перед допитом - через інтернет ДІЗНАТИСЬ ДАТУ коли сталось вбивство, НАПРУЖИТИ ПАМ'ЯТЬ бе він був у той час і знайти свідків що підтвердять це. І навіть радить їй самій це зробити, щоб не гаяти час. В цей час її чоловік в СІЗО. Тобто вона цілком усвідомлює небезпеку що на Вакуленко можуть повісити ще й вбивство Шеремета, вони це вміють.
Далі в розмові з чоловіком вона говорить що відчуває підйом настрою з моменту зникнення Вакуленко, але на бріфінгу нам брешуть ніби це вона говорила після того як дізналась що він застрелився.
А коли в іншому записі говорить про його загибель, то каже що той ймовірно "не вивіз ще й Шеремета". нам натякають що він злякався арешту за вбивство.
А от далі дивний момент схожий на монтаж - Вадим шокований самогубством Вакуленка, а дружина зовсім іншим тоном каже "да успокойся я теперь буду очень, єєє травматичной, тебе єто будет на плюс. Будем вертеть как хотеть".
Далі все так само "притягнуто за вуха", саперний комплект, і все таке, особливо про Гради по Києву. Тисячі людей могли таке говорити, бо зелекторат "уставший от войньі" реально почав забувати як обстріляли Маріуполь російські гради. Тож гіпотетично така акція дійсно може дещо допомогти прокинутись від втоми в тихій і ситій столиці.
ЗІ. Логіка поліції взагалі ідіотська:
Антоненко і Кузьменко вбивці, тому що знайомі з сім'єю Грищенко яких звинувачують у невдалому замаху на авторитета у ІвноФранківській області.І ще ніби то вони схожі на людей яких видно на дуже розмитих відео з камер. І жодної гарантії що відео де саме видно одяг Антоненко не взяте з іншого вечора і не перебито дату.
Тобто Схема така:
Грищенко знайомі з Вакуленко, він робить для Антоненко і Кузьменко бомбу якою вони вбивають Шеремета.
В 2018 Грищенко замовляють у Вакуленко бомбу для вбивства авторитета в м. Косів, але воно відпадає і на ньому знаходять сліди Грищенко. Потім Вадима Грищенко заарештовують за звинуваченням в скоєнні замаху в м. Косів, Додатково паравозиком на них вішають Шеремета, але вони не підходять під опис. але Антоненко і Кузьменко підходять.
Мораль цієї казки - не дружи з АТОшниками, бо навішають злочини і на тебе. Взагалі, всі АТОшники злочинці, вони вбивали мирних донбаських трактористів.
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment