Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зеленський не вважає Путіна ворогом

Відбувшийся в понеділок, 9 грудня, в Парижі перший за три роки саміт в «нормандському форматі» показав очевидний факт: глава Російської Федерації Володимир Путін не є ворогом для Володимира Зеленського.

Таку точку зору в коментарі виданню «Факти» озвучив екс-представник нашої країни в мінській Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі, дипломат і політик Роман Безсмертний.

Він вважає, що господар Кремля Путін зовсім не сприймається ворогом нинішнім президентом України Зеленським, а скоріше партнером, з яким можна вирішити питання. І цей момент для України ніяк не назвеш позитивним.

Більш того, продовжив Безсмертний, в зачитаних Зеленським текстах, а також у відповідях на запитання представників медіа іноді могло доходити до такого: «Володимир Володимирович говорить ...».

Tags: Бубочка, Зеленский/Слуга Народа, Хуйло, виздобули, правду говорить легко и приятно, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment