Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Минск - это ловушка для россии

Згоден частково.
Те, що Мінськ -- платформа для санкцій не розуміють або дебіли або зебіли. Хоча то одне й те саме. Так що тут я згоден.
А от чи здав Зєля позиції ми дізнаємось найближчими днями. Закон Бужанського примуть -- здав, значить була таємна угода. Не підпише транзит на 10 років а лише на 1-2 -- знову значить, що Зєля здав. Амністія ОРДЛО та вибори -- знову значить, що Зєля здав.

* * *

Зеленський рвався на зустріч до Путіна, як дівчина на побачення. За цю зустріч він відвів війська з нашої землі, що не передбачено жодним Мінськом, бо там лише про калібри і важке озброєння, дозволив оркам принижувати наших чиновників на підконтрольній нам території, знімав українські прапори, щоб "нє провоцировать ту сторону". Він погодився на односторонні зобов'язання ввести "формулу Штайнмаєра" (Лаврова) в наше законодавство.
За саме право на зустріч

І що він досяг цією жаданою зустріччю?

Мінські угоди треба завжди розглядати в купі з контекстом. Без контексту ви ризикуєте ув'язнути в окремих пунктах і стати жертвою московських розводок, як вже став наш найвеличніший презЕдент, а з його подачі і 73%.

Мінськ з самого початку це пастка для РФ. Путін в 2015 вів переговори з позиції сили, вірячи, що вже захопив в Дебальцево 8 тис українских військових. Він відстоював оті всі пункти і вірив, що підвісить нас на гачок, бо якщо ми виконаємо їх, Україна розвалиться. Порошенко ж почав вести ті переговори ще за місяці до Дебальцево - з лідерами ЄС і США. В результаті наші воїни під Дебальцево дали ворогу в зуби, хоч і не змогли втримати місто, а Путін поставив підпис.
І от тут консолідований Захід з Україною спіймали Путіна. Захід отримав підпис головного іхтамнєта і використав мінський документ, як привід для санкцій.
Тепер Рада Євросоюзу кожні півроку їх продовжує, де в рішенні чорним по білому кожен раз вказано: "за відсутність прогресу в Мінську".

В Мінських угодах головне не пункти. В них головне санкції.

Ось ключове.

Це призвело до того, що Україна зміцніла, армія набрала сили, економіка трохи розкрутилася. Середня зп - 10 700 грн. А от в РФ - все навпаки. Економіка майже вбита, росіяни - найбідніший народ Європи з середньою зп - 42 000 рублів офіційно і 12-15 000 реально. Тобто росіяни стали в два рази бідніші навіть за українців.

За 5 років ситуація змінилася на нашу користь. Вже немає тих умов, що були. Нам взагалі тепер не треба прогинатися під хотєлки ворога і дозволяти йому диктувати нам якісь умови і пункти на нашій території. Ми можемо собі дозволити на переговорах стати більш жорсткими.

Ось що не розуміють наші втомлені люди, яким 5 років мосейчучки промивали мозги і для них перемога тепер - сама зустріч з Путіним.

А тепер повернемося до вчорашніх переговорів Зеленського.

Зеленський не просто не наступав на ворога. Він здав позиції. Він погодився з путінською логікою Мінська. Тепер ми виконуємо Мінськ в тому порядку, який вигідний Путіну.

Ворога треба викинути з нашої землі шляхом висушення санкціями. А потім ми самі проведемо там будь-які вибори і пересаджаємо всіх злочинців, хто знущався з наших людей.

Але замість цього - закон про вибори без виведення військ РФ, який ми тепер чомусь маємо ввести в своє законодавство і особливий статус ОРДЛО, який ми маємо зробити вічним.

Ось результати поїздки Зеленського.
Це ПОРАЗКА.
(видео на русском)
https://youtu.be/ELzwNpnUxM4

10/12/2019
Автор: Джон Сміт - https://www.facebook.com/johnsmith4enko
Tags: Зеленский/Слуга Народа, ітогі падведьом
Subscribe

 • Евреи Украины - 4

  Один товарищ в первые дни войны пошёл в военкомат и поправив очки на носу сообщил военкому, что он является добровольцем. А ещё и лейтенантом. Ведь у…

 • FAQ Ю?

  Вопрос к уважаемым кадетам клюба: где пан Жегож, где основоположник и овнер сего достопочтенного клуба? Заранее благодарен за любую информацию.

 • Когда падет Керченский мост. Ватные крысы уже готовяться убегать.  Когда падет Керченский мост. Ватные крысы уже готовяться убегать.

  Кто начал вторую мировую войну

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments