stefan_blog (stefan_blog) wrote in bitter_onion,
stefan_blog
stefan_blog
bitter_onion

Українські пісні застосовані на зодночасований наклад з V-VIII Епізодами Hellsing Ultimate, частина2

Перша частина.
Про події що стались у минулому епізоді: "Годинник (Тікай, бо буде війна"), "Люди як кораблі" Скрябіна, "Susy", "Все буде Добре" та "Вище неба" ОЕ...Нагадування із манги.

V
"Iкони не плачуть",-слова з журналу так безмежно мало, коли вiйна розпочалась щойно продзенькотiв годинник, розчавлений пiдошвою Алукарда на чoвнi, захопленому Рiп Ван Вiнкль.

https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/767178370044481/?t=821

"Хочу напитись тобою!" Ветерани боєн п'ють за перемогу, трiскаючи склянками. Водночас, пiд "Веселi, брате, часи настали" (в оригiналi на цьому мiсцi - кавер Broken English) летять керованi ракети й десантнi з'єднання.

Вiйськчастини та ПВО захопленi зрадниками, новонаверненi упирi добiгають й до Генерального штабу, але крошаться, пiд Heroes of Might and Magic 3 - Inferno трек, нитками ангела смертi - дворецького "шинiгамi". Директорка з ним вирушає до маєтку, залишивши генералiтет тримати координацiйний центр, що гинутиме в бою, замiнувавшись та застрелячись, тим часом бронеавто Хелсингiв намагаються дiстати на бiгу фауспатронами, перелiтає через барикаду, врiзається у стовп, 23-рiчна лицарша готова до останнього бою.


Дворецький ще ранiше зiйшов на прикриття, але як i 55 poкiв тому, його нитки перехопив справжнiй вовкулак, на честь якого й був названий "Вервольфом" елiтний пiдроздiл вампiрично покращених.

Того року в Польшi на спецоперацiï з Гробом - молодий Дворецький заключив з Майором якусь угоду, що останньому вдалося втiкти разом з Доком, прихопивши усi папери, дослiдження й цiннiсть номер 1 - закутану бинтами мумiю, звану THE SHI.
На тому припиняємо екскурс в iсторiю, молода лицарша шаблюкою пропонує окупантам різатись по одному, раптом - гульк! З неба - штик! Вурдалака розрива на частини кроплюча святостi мiць!

Прилiтає дивiзiон iнквiзиторiв, що порушили задум спостерiгати й з ділами геноциду протестантiв не змiшуватись,

https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/767171236711861/?t=1242
Солдат погрожує Андерсенові, мовляв, не маєм наказу з вами воювати, краще відходьте. На що той відповіда, що мертв'яки на вулицях у бойових порядках його, як святого паладіна, смущають. Краще, ніж спостерігати, весела у рясах бійня.
Андерсен направляє багнети на Крайнiй батальйон, повсюди роï куль й хлистає кров, лицарша Iнтегра меланхолiчно курé сигарету, поки сліпі пострiли висікають скалки зі стір поряд з ïï фейсом.
Занавic

VI.

Пiсля викашування казенноï охорони маєтку гламурним прапорщиком i гопотою в тренiках - було найнято французьких "Диких качурiв", Інтегрою пояснено, що воювати не з полiцiєю та повстанцями, а лише впокоювати безсмертну нечисть, на Брема Стокера зicлавшись.

Тренуванню посиленного полiсменшею загону присвяченi титри шостого епiзоду, укушена Алукардом дiвчуля виконує ролi артилерiï, великокалiберного кулемету, зенiтноï установки.

"А дерева плакали" чи "Let me see you stipt" Рамштайнів на Депешів кавер.
[різні варіанти плейлісту цього епізоду можна глянути за вставленими відео, разом з перекладами до пісень застосованих https://bitter-onion.livejournal.com/2700306.html]

Три тисячі добровольців з усіх католиславних воєнізованих гуртків збираються на узбережжі для польоту в Лондон, а до маєтку протестантів у супроводі крилатих ракет дістаєтся повітроплав Швидкоï Зоряни (Zorin Blitz).
I порушує наказ не вступати в бій, очікуючи підходу основних сил. За що згодом й палиться.
"Вiдчуваю тебе...такою", - на фонi накачаних дiвчат за спортивним iнвентарем стрибає тендiтний Вакарчук, про одну свою зорю що залишиться на небi волає, доки зенiтчиця цiлий дирижабль вампiрiв прошиває.

Мiццю снарядiв "Vladimir", пущениних зi стволiв VLADimir Харконенiв (це отой лiтучий мужик з "Дюни", що снився Серас в третьому епiзодi, попереджаючи про небезпеку, мимо пролiтала вiдсилка на Твiн Пiкс, чия музика застосована на підбірку трейлерів цього анiме https://stepankhrabrov.livejournal.com/video/album/562/?mode=view&id=3047 ),
бронедирижабль нечисті зкинуто додолу, але починаэться найцікавіше.

"I чи було усе...п'ять столiть назад - мова якраз про часи становлення Влада Цепеша як воïна, про що згадано у дев'ятому, музичному ОЕшно-Скрябiновому епiзодi. https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/783254981728165/?t=1143

Втрачено все важке озброєння й половину особового складу, проте уціліло 42 одиниці, яким не проблема за хвилину подолати роздільну смугу в кілька кілометрів, якби не МОН-ки та розтяжки на шляху у зеленці, які однаково реагують на живе й на мертве. Вцілілі есесмани залягають у посадці. А ïx начальниця починає генерувати бред у астрал i ефip, чим змушує пoвipити усiх що ïx вже у червону повню рубають дашок гiгантською косою i уламки стелi сипляться на "гусячi" кiнцiвки та ребра.

Зрозумiвши, що дiло аж надто фантастичну, Серас будить "третiй глаз" й намагаэться вивести побратимiв з зацiпенiння, проте марно, тому пiд Depeche mode "дай глянуть тебе голяка" чи Air -Sexy boy...тобто, перепрошую, "Кiшка" Вакарчука, у них вступ один i той... Серасша намагається дiстати бредогенеруна.

По похилій траекторії розривно-осколочний калібр долає синю даль й краєчком дістає зеленооку льотчицю.
Ілюзія рушицця, доки позбувались обману органiв зору та навiянi травми - нацистські реконструктори прорвали оборону і трощать "гусей" не знімаючи рукавичок. Проскакали мінне поле по рукiв'ям ножiв, виявляється, i так можна.

VII
Епізод cкладений у коментарях вгаданим підбором ще давно https://stefan-blog.livejournal.com/2014/04/20 (просто пригадав музику, яка й виявилась найбільш доречною)
Задимленість, вогонь, темно-зелений фон, барикади штурмують по коридорах та навіювані ілюзії наближають поразку.
Музичка гурту Файерлейк до гри "сталкер" https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1200637166656609/?t=33
"Не плач, моя мала, доля не з'їсть, доля не зла": то, звісно, про забарикадованих "Диких гусей".
Зрештою, найманці прийняли участь у одноденній війнi з вампіризованими есесівцями, що саме оточили останній рубіж оборони в конференц-залі (вибух гранати співпав з інструментальним "тидимць!" з "Моя мала"), а на виручку людям пробиваються під файерлейковий "Against ionized ods" вампіреса з двома авіаційними кулеметами.

Трейлеровідступ
У підряд епізодичному накладенні, де треки з кінцевих титрів попередньої серії оздоблюють початок наступної неперервним виконанням - є великий файл білдової Сталкеру (ранній варіант розробки) музики до GSC-Сталкеру, який відкриває оркестрове Inro Маркуса Холера до теми Зони, Чорнобилю і фракцій. Це ж Інтро присутнє фрагментом до кадру з калюжею у фінальній заставці до гри, і цим же вступом музичним оздоблено калюжу у аніме-накладенні разом з колами на рідини, від скрапувань таких же як в грі.


(adult content +18!) https://stefanblog.livejournal.com/video/album/980 - before part
00:02 / 32:36

Ссылка на видео
https://stepnornitopter.livejournal.com/video/album/925/?mode=view&id=936
Код плеера


(на 6:50 хвилині ) та у грі https://www.youtube.com/watch?v=NgW26CE_ehU

Але це так, особисте, коли багато музики суміщено, помічається десь посередині "власний смисл", адже продовжую гратися безредагувально. Якщо є прикол-співпаде cáме, якщо слова оспівують дію на екрані - це тому, що по порядку зайняте місце у спискограї, серед інших підставлених до розгортання на екрані пісень.
А там уже "автору" сего безобразія особисто все звучить і навіть логіці відповідає , інакше б не переймався цiкавим цим смислом 6 років, десь з тих пір, як просто співставив пару прикладів чужих нарізаних аніме-кліпів дo вітчизняних революційних собі помаранчево запам'ятаних пісень.
От як з роликів на "5-ому" несення варти в ефірі каналу: майже весна, зоряна осінь та Мила, вставай. Всі туто наклaдені, в апокаліптичному жанрі, бо наруга і кепкування, підбурювання до мудрування.

VIII.


Над охопленим коричневою чумою містом злітаються реконструктори у повному лицарському прикиді.

https://www.facebook.com/stefan.blog/videos/793786634060295/
Роздавши благословення на геноцид,
Сипонули з літаків фосфором для креативу.

Звичайна спецоперація проти вампіричного террору, здійснювана зведеними підрозділами з усіх орденів добровольцями

Хрестоносці луплять по вампіричним воякам, ті в свою чергу у повному обмундируванні разом з озброєнням часів Другої Світової війни, а заодно донищують цивільних по релігійній ознаці.

Противником двом конкуруючим окупантським сторонам на фестивалі нищення цивільних лондонців виступає протестантський орден, соціалізуючий вампірів, зокрема одного графа. З дирижабля здійснює керівництво виставою товстуватий Майор, у якого давні рахунки з графом півстолітньої давності. Зі своєю місією ще святий паладін-регенератор, опікун притулку сиріт, виховуваних в дусі ватиканського ассанізму, Сашко Андерсен.

Збірна реконструкторів Ку-Клукс-Клану та Ваффен СС підготувала Хельсингу радушний прийом, який з прибуттям Алукарду на човні cтав нагадувати "котел" навиворіт: з розльотом боєзапасаних душ від центру до рубежів оточення.
Не допомогли ні огні, ні штики... назовні полізли яничари з казанами, валахи з конями...

Та понад усіх відмітився Андерсен - застосувавши святу зброю, аналог Грааля, перетворивши себе на терновикове безсмертне чудовисьце.

А звідкіля взялися валаські вояки, і турки з казанами, і всілякий середньовічний люд - так граф-вампірисько просто "повипускав душі", як філософський камінь, про який натякає алхімічний підзаголовок на початку кожної серії. Бо кров - це гроші душі, і таке інше у стрічці пояснено, отже, бойові орди у "замку" Головного Вампіра "рекрутовано" зі звуком, як то із золотом у стратегіях прийнято.

Грають Heroes of Might and Magic ІІІ, а крім іншого використано Леді Гаги, можна почути й прочитати переклад наступних пісень:


Стефанія - Ангеліна Йосипівна, пісня Хевіметалічний коханець
https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/831277800259216/?t=865
ПЕРЕКЛАД

Хевіметалічний любка!
Хевіметалічний любка!
Хевіметалічний любка!

Бажаю твій горілчаний писок
на весь свій білий Азов
Червоні вина, дешевий парфюм
і безстидний стогон

Цей вечір приверта всіх твоїх друганів,
бо гуртом це лєпше,
навіщо потіти вдвох,
давай зробим повний дім хуйов [https://www.urbandictionary.com/define.php?term=leathers]

Оо-хохохо-хто в нас хто
Хевіметалічний любка
Оо-хохохо-хто в нас хто
Хевіметалічний любка

Брудний поні, не можу дочекатися тебе відшлангувать
Ти маєш заслужить до себе повагу [буквально: байкерську шкірянку] по цей бік Дніпра
Чоботи в перлах і латка Рівінгтонських путчистів
Давай здіймемо адище на вулицях, бухати пивко й суватись в халепу!

Оо-хохохо-хто-хто
Оо-хохохо-хто-хто
Хевіметалічний любка

Я могла б бути твоїм любкою-любкою-любкою
Але чи кохатимеш мене як володарюватиму кругом?

Оо-хохохо-хто-хто
Оо-хохохо-хто-хто
Хевіметалічний любка

шмагай мене, хльосткай мене, шпана фанкна
нью-йорські клубарі, хайвейні на рефлектори
cвітлі лікьори, штовханка в барах,
Давай рушай вже, це твій коник,
Залий цю ніч із пляшки Сейнт-Джеймесен
як на Водохреща
Гуляють фани хеві-металу
Бо ми вродились цим путьом

Оо-хохохо-хто в нас хто
Хевіметалічний любка
Оо-хохохо-хто в нас хто
Хевіметалічний любка

* * *

https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/783146545072342/?t=1164
"Шайсе"

ПЕРЕКЛАД
Я не шпрехаю дойчем, але можу якщо хошеш, оу!
[неідетифіковувана германістина тарабарщина]
Я витягну тебе в ночі, кажи чого хочеш
Дірьмо, дірьмо, будь моє, херняше моє
Поставлю концерт надвечір, роби що хош без обмежень,
Дірьмо, будь моє, фігняше моє

Пре-приспів

Коли я на місії,
я картаю своїй позиції,
Якшо ти сильна феміна,
ти не потребуєш пермісії.

Приспіd

Я бажала б порізно танцювати молитву!
Я бажала б бути сильною без когось там вище!
Я бажала б одиночно танцювати молитву!
Я б бажала бути сильною без дірьма, єх!
Ох-ох-ох-ох, без дірьма, єх!
Ох-ох-ох-ох, без дірьма, єх!
Ох-ох-ох-ох, без дірьма, єх!
Я не шпрехаю дойчем, але можу якщо хошеш.

[неідетифіковувана германістина єресь]

Любов опредметнена тим що мужики звуть нормованим,
Дірьмо-дірьмо будь моє, херачище моє,
Блондинисте фемініцтво високо на підборах, залуча жіноцтво до цього
Виражай свою жонську стать, борись заради своїх прав

Пре-приспів

Коли я на виїзді,
я картаю своїй позиції,
Якшо ти сильна феміна,
ти не потребуєш пермісії

Приспів

[неідетифіковуваний германістиний нісенітенець]

Subscribe

 • Чистосердечне

  «Вот у нас, в нашей стране на протяжении XX века дважды распадалась российская государственность: после революции 1917 года, когда Российская империя…

 • Голову напекло

  Сьогодні, 12 серпня 2021 року, у Росії прем'єра художнього фільму « Солнцепёк». Пропагандистська стрічка присвячена подіям 2014 року в Луганську.…

 • Що подарувати російським знайомим

  Обкладинка. Украинский национализм: ликбез для русских. К.Ю.Галушко Рік видання: 2021, ISBN:978-617-95135-0-3, Ціна: 290 ₴,…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments