stefan_blog (stefan_blog) wrote in bitter_onion,
stefan_blog
stefan_blog
bitter_onion

Перелік серій Гельсингу співставлених на вітчизняну музику (сильне 18+)

І.
Коротка історія.

Інтегра: "Ви порушили підлеглі нам володіння католицької Ірландії, негайно покиньте територію!"
Андерсен: "А я заблукав!"

https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/868427033252947/

Довша:(знову нагадування про 18+)

Перша пісня - перша в Gloria альбомi, "За вікном починається день - завойовує місто".
Маленька спадкоємиця вампіроборчого клану біжить підземеллям.

"Знаєш, я... так багато віддам
Щоб наповнити змісто-о-ом-м-м",- по п'ятах переслідувана рідним дядечком та його тілоохоронцями.

https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/832365393483790/?t=63

"Твоє життя..",- промовляє разом з Вакарчуком, пересмикуючи затвор.
"Зайде до мене в гості знов...",- Інтегра згадує батька, що заповідав в підвалі певну зброю, що захистить.
"Подивись...",- пусті глазниці трупа витріщаються на дівчинку на місці того, що мало би захистити, дівчинка почува себе збентежено і розчаровано.

"Я так довго чекав!..",- торжествуючий дядечко прострілює Інтегрі руку, кров хльостає на стіни й трупа, родич готується натиснути курок для прийняття у власність віджатого спадку, аж раптом в темноті щось шелестить й плазує, тілоохоронці помічають вампіряку, що звільняється з гальмівних ременів. Занавіс.

Десяток рочків потому. Друга пісня.
Новий пастор перекусав поліцію й паству що приходила по слідчі розборки.
"Темна ніч намалює знак, світло вдома не виключай, я прийду...непомітно так... Вай-вай, не засинай!"
Постріли пронизують пітьму костьольну, упирі гуляють лісовими стежками, оперативний штаб приймає до шатра лицаршу білокосу. Попри скепсис керівників координаційного центра, директорка Ордену радить відкликать людей, що нічого не вдіють з бронежилетами та вогнепалом проти розгулу нечисті.

Назустріч єдиній вцілілій поліцменші вирушає спеціаліст у багряних шатах, дівчулю вже на той час перехопив й облапав кровожерливий пастор, планує спершу позбавити цноти перш ніж цупити кров безнаказно. Інакше, по правилах, обернеться вампіром, а нецнотливі укушені поповнять хазяїну слуг, тобто, гулів-упирів загнилих.
Спеціаліста радо зустрічають усіма калібрами, той роздягнений щільним вогнем до кісток і мяса, але умудряється відновитися з костюмом разом. Починає з пістолету вкорочувати нечисть, пастор хапається за останній шанс - пропонує спеціалісту вдати що не помітив як утік супостат, зате молодиця живою залишиться. Проте граф з вампірського антитерорру перепитує дівчину чи вона непорочна - і слідом прострілює наскрізь, разом з неприятелем, й зі мовчазної дівчачої згоди робить своєю служкою нічною. Віднині не рахується серед живих, хоча й продовжує боротись на благо людиськ.

Наступні пісні: "Хіба не бачиш ти - як не живу без тебе я", "Невидима сім'я...пити знов ..вино і кров, а всього так мало",- хоча в найближчій антитерористичній діяльності аж до самого крайнього випадку поліцменша відмовиться смоктати кров, крім як у директорки з пальця. Це її хазяїн може собі дозволити з донорських пакетів нализаться.

А, тим часом, на спірній території Ірландії вже починається міжконфесійне протистояння. Куди водночас з орденським загоном прибув католицький спецназ - святий паладін з Ватикану.

https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/868421463253504/?t=1722

ІІ. "Троє чудової пари" Крімсонюків ,-вперше на пам'яті, упирі вистроєні в боєві порядки, з написами й недремлючими очами на щитах.

https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1200009043386088/?t=549

зомбаки на туристичному автобусі вирушають на погром приватної власності, що насправді розвідка боєм, про що знають брати-командуючі - тітушна гопота та білий прапорщик, проте сподіваються щільністю вогню керівництво дістати, що саме екстренно засідало. Інтегра показувала вживлені в дохляків мікросхеми. "Cling-clang: the metal in my head when I walk", - y варіанті накладення на альбом Горилляк.

Зокрема, внучка Ван Хельсинга відмічала, що жоден укушений незайманий не переметнувся до вампірства, усі одразу ставали слугами-зомбаками, значить, хтось втручається в саму вампіричну суть й не менш від святих борців про нечисть знає. В цей час вибухають двері до входу в маєток, держохорона не справляється, засідаюче товариство заблоковано в залі конференцій, евакуаційний гелікоптер займається. Прикривати тили доручено "артилерії" - Серас з танкобійним калібром ґвинтівки, в контратаку пішов Дворецький-Сміттяр, згадати молодість, як нитками гітлерівців вирізав. Захоплений зненацька, розпадається стрій зомбаків, нитки чіпляють понад щитами, рвуть пірсінг й цуплену сигару. Коли, нарешті, стрій щільніше змикає - прилітає фугасним вглиб упирячого ряду. Гопник, гублячи руку, до зали засідань все ж добігає, отримує від серів поважне вітання і розстріл пістолетами перед двірьми.

https://www.facebook.com/stefan.blog/videos/1028570473915242/

В цей час брата-прапорщика у підземеллі доїдає призовний собака, Алукардів фаміліар.

Музика One-Winged Angel з Final Fantasy чи remix Kids with Guns Горилляк дійство оформляє. Насамкінець самоліквідації сигналом зі штабу, напічкана мікросхемами гопота встигає повідомити одне слово, хто причетний до нападу. Похорони, занавіс. "Too many people has gone",- gorillaz, Bill Murray пісня та Highway завершає.

https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/831257476927915/?t=2144

III.
За якоюсь конспірологічною традицією - герої вирушають шукати нацистів в Бразилію, перед цим відвідуючи очну ставку на запрошення начальника відділу божевільних кілерів з Ватикану, на якій ледь не почубилися Андерсен з Алукардом, але були вчасно розведені (керованим полісменшею) натовпом пенсіонерів.
Максвел нарешті показує Інтегрі що хотів, видобувши "Будь-ласка", як не дивно, у католиків багато у післявоєнному часі врятованих гітлеривців - питанням їх переховування й еміграції святий престол займався. Отже, до Бразилії вирушає весь цирк, все дійство: Алукард, помічниця, найманець. Таємно десь таможе оселився паладін, в кімнаті з дитячими малюнками на стінах, оскільки святий отець опікає сиротинець.
З двох монашок навчив навіть  машини для вбивства: для розправ над фанатками й терористичними комуністами, про це в окремій манзі Crossfire, та й Максвел теж Андерсенів вихованець, сану архієпископу досяг на напередодні походу на палаючий Лондом,на чолі аеромобільних хрестоносців для покарання єретиків та монстрів. Але це буде згодом.

https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/1189713944457586/?t=851

Оголошення війни розпочалося зі штурму готелю підрозділами корумпованого АТОштабу, передовий загін отримав наказ в живих нікого не лишати, що у випадку з важкоубійним вампіром та звичайним (не освяченим, не срібним) вогнепалом виявилось нездійсненно. Бійня була задумана нацистським (мілленіумським) куратором, аби витратити антагоністу побільше боєприпасів, а далі в хід пішли ілюзії та чарівні карти, що немало бійців поліції та журналістів розльотом порубали, бо вздумали на медіаподію кільце зівак зібрать, довівши сумарну кількість жертв оголошенного тер акту до майже сотні з чимось.The Police - De Do Do Do, De Da Da Da накладеноКліпвідступ: для інших трьох чудової пари вечір в Ріо закінчився не менш макабрноIV
Після боїв в Бразилії і видобуття корисної інформації, що й було задумом ворогів аби скликали конференцію в королівському палаці - нацисти по відеоконференцзв'язку офіційно оголошують пляни, без вимог та цілей, просто щоб повоювати. Бешкетникам обіцяють гідну відсіч, стрíляють в голову котодемонічному послу, що останньому зовсім не шкідно, і розпочинають підготовку-засідательство до ймовірного удару. А інквізиція ватиканська тим часом натикаэться на повсюдну зраду-куди б не пішов їх паладін Андерсен, усюди екіпіровані загони прибічників вампірів його чигають. А вурдалаки тим часом захоплюють (знову ж, зрадою) військовий корабель - доки лицарський орден встиг викласти свій метод дій - загін спецпризначенців на гелікоптерах змушкетила одним пострілом співоча вервольфівка. Згодом, тої ж участі зазнали випущений залп ракет та літаки швидкуючі. Так би й залишився віджатий фльот представляти неясну загрозу, доки згори ("Вище неба") не зкинули пекельну особу ("Годинник": Тікай, бо буже війна), власновосьмируч влаштована кількахвилинна бійня ("Люди як кораблі") закінчується переведенням вервольфівки через випиття крові до "душевного БК", це разом з бразильським міні-боссом вже два на рахунку нацистських раба!

Але в тому і виявився Майоровів план, щоб лишити головного опонента на кораблі, звідки нема маневрувань, тому що згідно міфології-вампіри не можуть ані чалапати, ані кажаном перелітати водні простори
Про те, що буде далі - собі потирений кліпець дозволю, чиєсь монтування зі звукозаміною на "Майже весна""Все буде добре",- Крайнiй батальйон летить безборонно до населених рубежiв.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments