kat_koshechkina (kat_koshechkina) wrote in bitter_onion,
kat_koshechkina
kat_koshechkina
bitter_onion

Шож вы все усталые такие

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет розповів, що на новій посаді відчув навантаження, якого раніше ніколи не було. (мій коментар: Він навіть подумати не міг, ай-яй-яй)


Невпевнений, що пропрацюю тут 5 років, незалежно від того, чи змінюватиметься влада. (Ти вирішуєш, егеж)


Дубілет згадав, що пішов в політику, адже «було відчуття недостатньої завантаженості» (ААААААААА!). Тепер же, за його словами, часу на відпочинок немає взагалі.


«У мене були досить довгі робочі дні, у вихідні я теж працював. Але ось такого відчуття, що ти просто не можеш продихнути, такого ніколи не було. І мені цього не вистачало. І ось, що називається, будь обережним зі своїми бажаннями. Тому що зараз цього всього з надлишком. Намагаюся якось трохи збалансувати це назад. Тому що ти просто фізично відчуваєш, що в якийсь момент ти стаєш менш ефективний», – розповів він.


Пожаліємо цього запрацьованного хлопчика, панове?


Джерело

Tags: Зеленский/Слуга Народа, дозвольте процитувати
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments