Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

Вимагаю називати речі своїми іменами. Вимагаю покарання по суті.

арт1.jpg
арт2.jpg
арт3.jpgарт4.jpg


Коли в незалежній українській державі ВБИВАЮТЬ ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ, яка ціна ТАКІЙ державності і ТАКІЙ незалежності?
Питання не риторичне.
Вчитаймося ще раз. Це треба усвідомити.
Коли в незалежній (!) українській (!) державі (!) вбивають (!) за українську (!) мову (!), яка ціна ТАКІЙ державності і ТАКІЙ незалежності?
ДЕРЖАВНОСТІ?!? НЕЗАЛЕЖНОСТІ?!?
via Bohdan Tykholoz


Мій коментар:

Я не знавець кримінального кодексу України, але, чому цю справу з убивством Артема Мірошниченко трактують як звичайну бійку з летальними наслідками? У нас у КК нема статті за розпалювання міжнаціональної ворожнечі? Наче ж у 2009 році прийняли поправки до КК, "Парламент принял закон об изменениях в Уголовный кодекс, который вводит понятие расовой, национальной и религиозной нетерпимости как отягчающее обстоятельство при совершении преступлений. Теперь за умышленное убийство по указанным мотивам будут давать как за умышленное убийство ребенка или двух взрослых — от 10 до 15 лет, за умышленное нанесение тяжелых телесных повреждений по тем же мотивам — от 7 до 10 лет, телесных повреждений средней тяжести — от 3 до 5 лет. Наконец, за избиение по причинам "непонравившейся" расы, национальности или религии будут давать до 5 лет. Отдельная статья касается угрозы убийства: призыв или угроза убивать по национальному, расовому или религиозному признаку отныне карается тюрьмой на срок от 3 до 5 лет".

Чому не використовується ця норма? Що, і це "не на часі"?

Шановна спільнота. Якщо хто вміє, та має завзяття - а створіть нашому преЗе петицію з вимаганням розслідувати справу про вбивство Артема Мірошниченко з урахуванням нетерпимості за національною (мовною) ознакою як обтяжуючої обставини. У цій справі держава повинна однозначно зреагувати та продемонструвати невідворотність покарання за подібні злочини.


Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments