Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

Підтримую Президента - Підтримую Україну?

08.12.2019.


Підтримую Президента - Підтримую Україну.

Насправді все дуже просто.

Для того щоб сьогодні не було мітингів:

Не треба було платити Шустеру і домовлятися з Ахметовим, щоб прочитати промову в теплій ванні

Не треба було спускати свої і російські ботоферми з розповідями про звезений майдан і 200 гривень за постояти

Не треба було вішати всім організаторам Майдану наружку з СБ і проводити профілактичні бесіди

Не треба було спускати рознарядку на всіх держслужбовців - терміново повісити плашки "Підтримую президента" та написати запальний пост про «єднаймося»

Не треба було заряджати ломів з роз'ясненнями, що Майдан не тієї системи, ми знаємо який правильний треба, але не будемо його робити бо ми вже отримуємо у Зе гроші

Треба було ДАВНО і заздалегідь всім пояснити в чому наш план на мирний процес взагалі, в чому план на зустріч в Нормандські форматі конкретно і навіщо вона взагалі потрібна. Пояснити як своїй команди, так і на зовнішню аудиторію - береш пояснюєш, ВСІМ СВОЇМ описуєш червоні лінії, а кого вони не влаштовують йдіть нахєр з фракції,партії. Було б важко - але всім було б зрозуміло відразу. І тут зразу або бунт, або норм, але ніяких мітингів.

Цього не було зроблено. Пристайко говорить одне, Єрмак друге, Зеленський третє - сама команда не знає який у них план. А Лана Зеркаль, колишня заступник міністра закордонних справ, прямо говорить що всі троє налаштовані проросійськи І НЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ у спротиві Росії.

Але чиї-то налаштування та хто іх зробив то таке, давайте хоча б зійдемося на плані. Який план? Ми вносимо зміни до Конституції чи ні? Які вибори і коли? І навіщо? Хто зможе брати участь у виборах? Як ви будете охороняти агітаторів і мітинги проукраїнських партій на території ОРДЛО? Що будемо робити, якщо їх не допустять або по-тихому почнуть вбивати? Ми відмовимося від проведення виборів або дозволимо їх провести на очікуваннях що ОБСЄ скаже що вони були нечесні? Що таке ця муниципальная стража взагалі? Як це спільне патрулювання і спільне патрулювання чого? Де ми розмістимо нашу квоту «патрульних»? У захоплених райвідділах і СБУ? Так там зайнято і напідвали МГБ? Нам росіяни дозволяти будувати свої бази в ОРДЛО, де ми розмістимо НГУ або спецзагони поліції? Коли нам віддають кордон і чи віддають взагалі? Де ми розміщуємо наших прикордонників? Що значить, ми будемо вести переговори напряму, але із спортсменами? Або з переселенцями вже? Серед спортсменів і переселенців кого тільки немає, доречі, але давайте хоч вирішимо з ким саме. А навіщо газ приплітати? А що з Кримом? Потім? Але ви ж говорили про місцеві вибори НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ навесні? У вас Крим не Україна? Тисячі питань, тисячі червоних ліній - кожна з яких важлива і цікава і суспільству, і самим функціонерам Зеленського. І найголовніше питання - А ЧОМУ МИ ВИРІШИЛИ, ЩО ВЗАГАЛІ ЧАС ДЛЯ МИРНИХ ПЕРЕГОВОРІВ? ЩО ШАНС Є?

Ми зараз влазимо в нормальний маргарин, але плану немає. Ми його не знаємо. Команда Зеленського його не знає, а тому несе неузгоджену дічь. З чим їде в Париж Зеленський? Ніхто не знає. МЗС і радник Президента говорять різні речі. Кожен день у нас нові заяви. Якщо вірити промові Зеленського на Шустері то в Париж їде риторичний клон Порошенко. Яструб з яструбів, патріот з патріотів. Але повірити в це складно, на тлі риторики інших спікерів Зе.
Але, тим не менш, заради зустрічі з Путіним Зеленський готовий на все. І що ми чуємо він збирається зробити на цій зустрічі? До цього він говорив, що хоче подякувати Путіну за повернення територій, проте з поверненням поки без шансів. Тому в ходу нова версія. Зеленський говорить, що збирається зазирнути в очі Путіну і зрозуміти - чи хоче Путін «поступово закінчити цю війну»?

Ось ті держслужбовці і депутати, які поставили плашку «Підтримую Президента» ви його в цьому підтримуєте? Тобто ви визнаєте, що у нас президент має проблеми зі сприйняттям дійсності і не зрозумів за п'ять років, чи хоче Путін закінчити війну? І підтримуєте його як маленьку неслухняну і нетямущу дитини? Ну, раз Вова Саша не вірить розумним дорослим що вогонь небезпечний, ну підтримаємо його, нехай піде - сам обпечеться і сам зрозуміє? Так?

ВИ ТАМ ЗОВСІМ ПОДУРІЛИ?

Путін веде війну на знищення з російським народом. Труїть росіян по всій країні, зокрема в Норильську, Неньоксе і Шиєсі демонстративно. Путін веде війну в Сирії з застосуванням тотальних бомбардувань і хімічної зброї проти цивільних цілей, рахунок йде на сотні тисяч загиблих і поранених. Путін веде війну в ЦАР, веде війну в Лівії і бере участь в конфліктах, так чи інакше, ще в деяких країнах Африки. Путін веде спецоперацію по анексії Білорусі. Путін атакував країни Балтії раніше. Путін поставив своїх людей в Молдові. Путін тисне на Грузію. Путін веде війну з європейськими країнами, вбиваючи людей на вулицях європейських міст хімзброєю, розстрілюючи їх або просто викрадаючи. Путін веде газові та нафтові війни. Його хакери атакують весь світ, він втручається у вибори цілої купи країн, включаючи США. Путін утикав шпигунськими базами всю Європу, його схеми підкупу і легалізації коштів простяглися по десяткам країн, він купує європейських політиків пучками і американських поштучно, для прикриття своїх воєн і спецоперацій.
На всі ці війни, проекти, спецоперації та двіж Путін ввалив за 20 років ТРИ ТРІЛЛІАРДА баксів нафтових та газових надприбутків.

І ЙОМУ КОМФОРТНО БЛД З УСІМА ЦИМИ ВІЙНАМИ І ВИТРАТАМИ.

Розумієте, Володимир Олександрович, йому норм. Відмінно. Зашибісь. Ващє ок. Путін ніколи не стримується перед тим як почати ще одну війну.

І ось нам кажуть, що зустріч в Парижі потрібна, щоб Володимир Олександрович подивився в очі Володимиру Володимировичу і як людина чутлива все зрозумів, ну, чи хоче Путін закінчити війну. І в цьому треба Зеленського підтримати, тому що прочитати аналітичну записку про те, що відбувається в світі і подумати своєю головою Володимир Олександрович не може. Він головою монологи в Теслу начитує, думати ніколи.

Взагалі-то, я навіть готовий повірити в вищесказане (хоча навіщо ви таке говорите, ви ж там допомагати президенту повинні, а не зображати його ідіотом), тому що за три години зустрічі можна або «зрозуміти і пробачити» поглядом або ... підписати то, що написали люди, яким з війнами комфортно.
І я не знаю, що там вибере Зеленський.

Зрозуміло, що патріоти, які втулили свої сраки в зелену команду під час виборів говорять, що все добре і нормально, все як при Порошенко, а у тут у вас Майдан не тієї системи, політизація, маніпуляції і всяке таке інше. Зрозуміло, що родичі і кєнти тих, хто прилаштувався до Зеленої команди будуть ставити плашки за рознарядкою і не помічати заяв Єрмака, Пристайко, Третьякової, Смирнова, Новикова, Сивохо, Королівської, кентів Близнюка ЯКІ І ВІДПОВІДАЮТЬ у Зеленського ЗА ПЕРЕГОВОРИ та реінтеграцію. Так, вони писатимуть що всьо не так однозначно, корочу, почалося за Порошенко, нічого страшного не відбувається і треба згуртуватися, і хто така взагалі Зеркаль і до чого тут її заяви.

АЛЕ. НІХТО. НЕ. ЗНАЄ. З. ЧИМ. ЗЕЛЕНСЬКИЙ. ЇДЕ. НА. ПЕРЕГОВОРИ.

І якщо вам з цим ок, якщо ви звикли що керманичам видніше або що треба помовчати щоб далі отримувати лєваки від Зе, то мені не ок.

Ніхто не знає. Не брешіть що ви знаєте, у нас МЗС не знає з чим їде на зустріч наш Президент. Тільки росіяни пишуть, що все вже погоджено і їх все влаштовує. Але ми їм не віримо.
Хотіли б вірити своєму президенту, але в українців історично з цим не складається.

Я теж підтримую Президента на переговорах і навіть не з завуальованою погрозою, як пишуть ті хто присів на зелені зарплати.

Мені теж хотілося б, щоб Зеленський привіз перемогу і мир, припинення війни і повернення територій. Але я знаю що Путіну воно нахуй не треба і його позиція не змінилася і не зміниться, їм там в Кремлі на все насрати. Тому НІХТО не зможе з Парижа нічого такого привезти, тому що не з Парижу треба вести. І тут до Зеленського претензій немає, я не вимагав від нього перемоги, тому що перемога справа спільна і до неї ще дуже далеко.

Я просто сподіваюся, що Зеленський не просре країну в Парижі і підтримую його в тому, щоб не зробити нічого поганого, тому що хороших ходів, які нас ведуть до миру у нас немає.Дякую Anton Shvets

Subscribe

 • з позиції конспірологічної "дідовщини"

  Війна зі Світовою 3мовою never ends, never stops. Ця хвороба з нами надовго, і деякі політики з активістами вже збирають маргінальні очочки…

 • Идеи русофобов - в жизнь

  То, что мы тут писали про бересту и ягель с 2015 года воплотили в реальности. Ура, панове!

 • * * *

  1. Україна – друга в Європі за добовою смертністю від коронавірусу 2. Епідемія ковід: в Україні знову більше 23 тисяч заражень за добу 3.…

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment