Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

Демонологія та політика.

Є така наука демонологія. У самій церкві нині піддають сумніву чимало з праць, які в попередні віки були створені в цій галузі. Але чого не відбереш у демонологів минулого, то це дару передбачати деякі події й постаті з недосяжного для них майбуття. Я й сам уже колись публікував тут фото знаменитих мистецьких творів давнини, де сатану звично зображали з мордою нинішнього пуйла.

Зараз в інтернеті почала гуляти нова ілюстрація з праці відомого французького демонолога Коллена де Плансі "Інфернальний словник" 1818 року видання (кольорове зображення використовується з перевидання 1863 року).

Баал4.jpg
Там у вигляді одного з верховних і найлукавіших демонів Баела (Ваала) зображений все той же путлєр. Я звично звик усе піддавати сумніву й, щоб не розповсюджувати фейки, вирішив дещо погуглити. Отримав повне підтвердження - і видання, й саме ця ілюстрація справжні. І демон у образі Путіна, чи Путін у образі демона - теж правда. А ще про демона Баела чітко писали в давні часи, що це злий дух, який ПРАВИТЬ НА СХОДІ, дух ЛУКАВСТВА, великий любитель ПІДСТУПНИХ І СОФІСТСЬКИХ ДИСКУСІЙ... І наостанок - серед древніх юдеїв були ідолопоклонники, які прославляли цього злого божка у вигляді камінних стовпів ФАЛІЧНОЇ ФОРМИ. І скажіть хтось після цього, що Путін не Хуйло. Та це ж іще понад дві з половиною тисячі років назад знали!

Тут пару ілюстрацій, які наскрінив буквально за 3-4 хвилини. Це щоб ніхто не сказав, що фотошоп. І головне. На першому знімку подивіться на той погляд. Очі - дзеркало душі. Тут у цьому погляді все написано, а схожість із гравюрою із праці Коллена де Плансі просто вражаюча. На останок ще додаю іншу старовинну фреску зі собору в Болоньї, яка має аж надто красномовну схожість. Зараз задумався над постаттю чоловічка, якого пожирає диявол-путін. 9 грудня наближається, актуальність зростає...

Баал1.jpgБаал2.jpgБаал3.jpg


Баал5.jpgБаал6.jpgБаал7.jpgБаал8.jpg


Тарас Чорновіл (Taras Chornovil)

Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments
Темнейшим называют, да. Так почтительно-уважительно, с благоговейным трепетом даже, "наш Темнейший".
Я стараюсь сохранять материалистическое восприятие мира. Хотя не отрицаю идею существования всякого такого, сверхъестественного, по меркам сегодняшней науки. И иногда такое проскакивает, что не объяснить с позиций материализма.