Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зєля потрапив на обкладинку Time

Президент України потрапив на обкладинку Time
"Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом".

Журналіст, який брав інтерв'ю у президента, стверджує, що за 8 місяців, які він не бачив Зеленського, той змінився: "Він постарів і змінився набагато більше, ніж можна було очікувати за 8 місяців. Він був не просто більш втомленим або більш реалістом, але, здавалося, вловив напругу політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм".

"Я живу тут, - сказав він, коли ми сиділи в президентських палатах, озираючись на позолоту і солідні меблі, - як у фортеці, від якої я просто хочу втекти", - згадав він слова Зеленського.

У виданні стверджують, що один з найближчих помічників Зеленського Сергій Шефір також розділяє час на "до" і "після" призначення в ОП. "Це було інше життя", - каже Шефір про минуле.

Помічник президента Андрій Єрмак щодо імпічменту Трампа сказав Time 4 грудня: "Чесно кажучи, ми втомилися від цих обговорень... Весь час, поки ви говорили про це, у нас були люди, які вмирали на війні на сході".

Крім того, журналіст згадав, що під час інтерв'ю у Зеленського запитали, чи довіряє він Путіну? Він відповів: "Я нікому не довіряю".

Навіть серед союзників, за словами Зеленського, "ніхто не може мати ніякого довіри. У кожного просто є свої інтереси".

Год назад я настоятельно рекомендовал всем нашим общим знакомым с Зеленским отправить ему смс, в котором было бы всего лишь два слово Дуду Топаз. Дуду Топаз (настящее имя Давид Гольденберг) - мегапопулярный израильский комик (собиравший в свое время рекордные залы и имевший запредельные рейтинги - 51%), сделал в начале нулевых опрометчивый шаг, связавшись со скандальным израильским политиком и погубив таким образом свою телекарьеру. В итоге последние три года своей жизни Дуду провёл между психиатрической больницей и тюремной камерой. С третий попытки повесился на шланге в душевой кабине израильской тюрьмы Ницан в августе 2009.

(ц) rossyu https://bitter-onion.livejournal.com/2682202.html?thread=26331994#t26331994


Tags: Бубочка, Зеленский/Слуга Народа
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments