Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Піддався на тиск

Середина січня 2016  року... Кремлівські воші та наші гниди другий рік істерять про узурпацію влади Порохом... Зокрема майже рік про ДБР... Порох здається.
14/01/2016. Президент підтримав запуск Державного бюро розслідувань та підписав закон про його створення, заявив Петро Порошенко на прес-конференції.
"Не дивлячись на певні зауваження, я його підписав. Починаємо передачу слідства від прокуратури", - заявив пан Порошенко.
І що? Що й мало бути -- нічого нормально не вийшло, бо закон був гівно. І компроміс Пороха був гівно. І Труба гівно. Все це - оціночні судження, якшошо.
А тепер ще гірше. Бо реально узурпує владу саме Зелена Шмаркля, колективна. Це Коломойський та Путін, у ролі ляльки - Блазень.

І та, я поняв, чому Євросолідарність проти нового закона про ДБР.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко


Бійтеся данайців, що дари приносять, – бійтеся «служок», що відставляють голів ДБР!

Я й сам доклепати не міг, чому Європейська Солідарність не проголосувала за таку дивовижну нагоду звести рахунки з тим, хто став символом беззаконня та політичних переслідувань в Україні? Що-що, а відставку Романа Труби прибічники Порошенка мали б сприйняти з радістю. Так?

А от рано радіти. Зробивши десяток кліків мишкою і прочитавши уважно, ЩО прийняла щойно коаліція фракцій «Голос служок» («Голос» за законопроекти «Слуги народу» голосує як ніхто у ВР, не забуваймо), я все зрозумів. По суті сьогодні ДБР зробили службою повністю підконтрольною президентові Зеленському.

Що прийняла ВР?

По-перше, вона змінила механізм обрання директора Бюро. Відтепер конкурсна комісія буде складатися з 3 представників від президента, 3 від Верховної Ради і 3 від Кабміну. «Служки» вже похвалилися, що квота Кабміну відійде міжнародним організаціям. Простіше кажучи, думку міжнародних організацій тепер можна сміливо посилати… самі знаєте куди. У президента Зеленського своїх в комісії буде більшість.

По-друге. Директор ДБР відтепер по факту буде сам призначати собі заступників. Заступників директора призначатиме внутрішня конкурсна комісія під керівництвом директора Бюро. Простіше кажучи, представники громадськості до цього процесу доступу не матимуть.

Іншими словами, Державне Бюро розслідувань, яке мусило стати незалежною структурою, що покликана перебрати від прокуратури функції досудового слідства, перетворюється на прокуратуру №2. А тепер скажіть, якого лиха було ЄвроСолідарності, керівники якої були дотичні до створення ДБР, голосувати за ОЦЕ?

Скажете, все то дрібниці, головне – позбутися Труби? Шановні, та до лампочки мені, яке прізвище має директор ДБР – Труба, Вентиль чи Фланець. Допоки на Банковій головою ОПУ працює такий собі Андрій Богдан, директор ДБР може бути двох типів – той, хто влаштовує Богдана, або ніякий. А чого хоче Богдан, здогадатися можна навіть без записів з каналу «Трубу прорвало». Перевага Труби була лише в тому, що людина він явно невеликого розуму, тому й наробив зашкварів, які озлили патріотичну спільноту та викликали шок у фахових юристів. Якщо на посаду директора ДБР призначать когось більш розумного…

Окремо вражає те, що цьому перезавантаженню ДБР вже співають осанну відомі антикорупціонери з грантовим підґрунтям. Хоча чому дивуватися? Віталій Шабунін вже заявив, що «закріплення в Конституції повноважень президента стосовно звільнення і призначення директора НАБУ не загрожує незалежності антикорупційного органу». Тепер от перетворення ДБР на ланцюгових псів пана президента антикорупціонерів не турбує так само. Це за Порошенка всі вони ревіли від будь-якої спроби президента проконтролювати, чим займаються всі ці новостворені служби. Зеленському, мовляв, можна.

Звісно, подається це під соусом «перемоги» – перезавантаження ДБР водночас передбачило створення в складі ДБР управління з розслідування справ Майдану, куди мусять перейти слідчі з ГПУ, які вели ці справи раніше, тобто те, що вимагала адвокат родин Набесної сотні Євгенія Закревська. Але як раз за цю поправку ЄвроСолідарність проголосувала.ЗИ
У законі про перезавантаження ДБР є норма, яка посягає на незалежність директора — юристка
Закревська про перезавантаження ДБР і справи Майдану: слідство ще не відновлене

ЗЗИ Тег "ГБР" то натяк на совєцьку "госбєзопасность", якщо кому не зрозуміло одразу :)
Tags: Зеленский/Слуга Народа, Коломойський, виздобули, реванш
Subscribe

 • Латинка

  Данілов – за перехід України на латинку та обов'язкове вивчення англійської Я за, я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, що нам треба…

 • Чистосердечне

  «Вот у нас, в нашей стране на протяжении XX века дважды распадалась российская государственность: после революции 1917 года, когда Российская империя…

 • Кому памятников нарасейских, исконных

  Скульптуры-ругательства в Краснодаре http://www.yuga.ru/news/459103/

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments