Щодо бидла трущобного

Сьогодні був на вулиці Інститутській , побачити так званих мітингувальників за долар по 33 грн. Особисто пересвідчився, що мітинг бидла трущобного проплачений бєнею каломойським і зовсім не заперечений приниздентом зе. 

Коли проходив мимо мітингуючих, зробив пику ящиком і велів прибиратися з дороги проплаченим бєніним підарасам, всі тихо розступилися, а коли одне бидло трущобне щось хотіло вякнути, то попередив, що звернуся до самооборони міста Києва, яка знає, де ночує бидло трущобне і самооборона виїбе їх по саме те. На що відповіли, що гроші заплачені до 28.12.2019, а потім додому, на Нікопольський комбінат. Дуже сильно нагадало події 2004 року з бидлом донецько-луганським від яника, які зразу розступалися, коли на них прикрикнути та поообіцяти піздюлей. Історія повторюється, а сумно. Ми знову відкинуті до 2004 року. А після перемов припиздентів  В+В, або Г+Г, можемо відкотитися ще далі. 

ЗНОВУ ПІДТВЕРДЖУЮ СВОЮ ТЕЗУ: треба манупулювати 73% бидла безпринципного, бо вони заведуть нас у болото. Будь-яка брехня щодо зе та його кодли, а тут і брехати не потрібно - має бути на озброєнні. Там де немає закону, у дію вступає закон біатлону. (Це від Сербської Країни). Перемагає той, хто стріляє влучніше та бігає швидше. Я не екстреміст, але зброю тримаю чистою, а порох — сухим. Будьмо уважними, бо ворог дуже близько від нас!

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded