Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

Неофіційно оформлених працівників слід лишати права голосу на виборах – голова Держпраці України

Прекрасна заява голови Держпраці України Романа Чернеги, яку він зробив в  ході презентації результатів спільного проекту Євросоюзу та Міжнародної організації праці в Україні «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці й подолання незадекларованого праці», реалізованого у 2017-2019 році. Групи бухгалтерів та спеціалістів - кадровиків зараз захоплено намагаються зрозуміти, що ж саме мав на увазі пан Роман та який механізм позбавлення виборчого права собі уявляв.

Надаю слово пану Роману: «Станом на сьогодні ми можемо говорити про декілька мільйонів наших громадян, які працюють поза межами офіційних трудових відносин», далі він окремо зазначив, що таким чином громадяни погоджуються на відсутність соціальних гарантій і прав повноцінних членів суспільства (!!!) При цьому Чернега заявив, що в деяких країнах право голосу на виборах мають лише платники податків. «Я думаю, було б непогано передбачити й у нас такі запобіжники, які б працювали системно і допомагали робити Україну кращою, економічно стабільнішою, багатшою», – додав він.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments