Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Фефефендум на Фофафовке, або Зуболог Профуров

Віктор швидко забіг в Офіс Стоматолога Південної Борщагівки. Дякуючи Богу, там було вже відкрито. В реєстратурі нікого було, за склом був приклеєний листок зі стрілкою і надписом "діджітальна реєстратура". І дійсно, коли він повернув голову в напряму стрілки, він побачив яскраво-зелений термінал.Навколо термінала бігала бабуся з опухшою щокою і завивала "що значить зчитайте той кр код, коли я окуляри забула дома? Допоможіть мені хтось!!"
- Парахаботка, - зверхньо подумав Віктор, - так тєбє і нада!
Віктор тицьнув кнопку, серед піктограм з рентгенами, коронками і іншими зображеннями тицьнув просто в червоний зуб. Зчитав QR код, тицьнув "Оплатіть", підтвердив СМСку від "Бєня Банк" про оплату 500 гривень. На екрані діджитального реєстратора висвітився електронний чек. На смартфон прилетіло пуш-повідомлення "2 поверх, кабінет 21, доктор Мєндєль, 9-30". "Зручно", обережно посміхнувся він правою стороною, щоб не нервувати ліву, хвору сторону.

...Об 11-30 Вася прийшов до тями. Боліло і гуділо все. В кабінеті було неочікувано багато людей в білих халатах. Крім докторші Мєндель Віктор упізнав Колотухіна, відомого в вузьких колах як "Бормотухін" за пристрасть до дешевого алкоголя. Бормотухіна вигнали з водіїв 3го швидкісного трамвая, за те, що зміг збити пам'ятник з автомобілем, що стояв недалеко від кінцевої зупинки. Метрах в 500, не більше. Але що він робив тут в білому халаті?

- Я ж казав, що закапати нашатир спрацює! - радісно заволав Бормотухін! - нас тому вчили в Трускавецькій школі стоматологів!
Віктор хотів запитати що сталось, але різкий біль стрельнув в голову і він закричав. Доктор Мєндель задумалась і запитала в Бормотухіна "а може й другу сторону прооперуємо?". "Так на піктограмі хворий вказав саме праві зуби!". "Але напухло зліва!". "Мене вибрали Головою Офіса Стоматолога Південної Борщагівки, не тебе!"

* * *

Через місяць на місцевих виборах проходив новий, третій за півроку, діджитальний референдум з виборів нового стоматолога та Голови Офіса Стоматолога Південної Борщагівки, бо Бормотухін та Мєндєль були відправлені у відставку Головою Офіса Стоматологів Києва.

Згідно опитувань, проведених компанією Борщ-МІС та центром Гриценкова, лідерами симпатій були тьотя Люся, торговка пивом з Борщагівського базару та Васілій Бліноєдов, який вивчав венерічні захворювання в самій Москві.

* * *

- Дайтє двє четигє не нада! Матка-бозка, дєва Маріє! - волав Аркадій Міхайловіч Краснопольскій, нині лікар-стоматолог з Пшемишля, коли його мамочка, Бєрта Абрамовна, переказувала йому останні новини з малої батьківщини.
- Аркаша, пєгестань Б-гхульствовать, - кричала Бєрта Абрамовна, - больше нічего нє скажу!
- Бабушка, гаскажі еще про етот блядскій цирк!, - просила маленька Руфь Аркадієвна, - І запілі стрім с референдума!

* * *

Беззубий Віктор Петрович Фуров, відомий в вузьких колах як "Профуров" за постійні фейки, поставив на балконі колонки.
- пфеступная фуфиловка Ахкадия Фафнопольского лифила меня зубоф, какие фам надо факты? Я не Флиноедофа, я флотив Фафнопольского!, - вєщав Віктор, стоячі в піжамі на балконі квартири.

...Тепер він вважав себе крупним спеціалістом з зубології. Чи як воно там?
Tags: навіяло, я ни на что не намекаю
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments