Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Когнітивна кацапобіологія

Я в дитинстві якось довго розмірковував, чи зможемо ми, жителі Землі, коммунікувати з інопланетним розумом.
Гіпотетично це можливо, бо я комунікую з рудим котом свата. Дуже вдало -- коли в мене болить голова і я в селі, він кладе мені на голову свої лапи та лікує що той Кашпіровський. Кіт надрессирував мене, що коли він нявкає я маю дати йому віскас, а коли він сидить біля моїх кроссівок, то він хоче, щоб я з ним пішов до ставка і зловив йому живу рибину.
Але... Зі свинями свата я комунікую виключно за столом, коли їм сало чи котлету. І це говорить, що йоміврно те лище коли обидві цивілізації приблизно на одному рівні розвитку.

Здається тоді, десь в 11 років я виписав декілька принципів для того. Тепер цими питаннями займаються не лише фантасти та гікі, є SETI, є певні ідеї зі створення Cognitive Astrobiology -- "figuring out how to communicate with extraterrestrial life".

Якщо стисло -- Земляни не готові до контакта, коли вони прилетять до нас. Бо ми наразі тупі для них.
А ми, українці, не зможемо коммунікувати з кацапами, бо вони тупі для нас.


Ось розмова з паном, який говорить з кацапом https://ordinary-joe-1.livejournal.com/504456.html?thread=44755592#t44755592. Той кацап Бугаєв навіть не розуміє питання.Tags: кацапознавство, навіяло
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments