Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Невеселі шабатні роздуми

Кажуть, що різниця між ідіотом та негідником не така вже й суттєва, якщо подивитися на наслідки. Дивимося на наслідки: зусиллями ідіотів до влади в Україні прийшов ідіот. Всього лише за пів року він заробив для себе особисто, та для своїх посіпак довічне ув'язнення за кількома статтями карного кодексу. Те, що Янек спромігся за чотири роки Зеля досяг за пів року. Прискорення вісім g, як то кажуть космонавти! Не дивно, що з таким "прискоренням" цей хлопчина опиниться незабаром у Ростові.
На жаль у дитинстві хлопчик Вова ніколи не мріяв стати космонавтом. Тому не чув пісню: "Таких не беруть у космонавти!", а не беруть, бо ідіот не може стати космонавтом. Ким завгодно може стати, навіть гравцем пісюном на роялі, а космонавтом не може.
Навіть на цей "п'ять хвилин політ нормальний" у російський Ростов Зеленський здатний лише після гарного пенделя під сраку, тому що ідіот, і піти самому не вистачає здорового глузду. Ось базікаю з вами, базікаю, а самого десь у підкірці думка точить: А не помиляєшся ти часом, Серхіо, коли так зневажливо кажеш про пана Зеленського?
Мій приятель, ентомолог, який працює в Одеському державному університеті, якось, не пам'ятаю вже з якого приводу, сказав так: Ти бачив, як гусінь перетворюється у прекрасного метелика? Це природно, та називається — метаморфоз. Але боронь тебе Боже побачити, як метелик перетворюється на гусеницю. Бо це означає, або те, що ти не сповна розуму, або те, що перестали діяти закони природи та настав кінець світу. Якби Зеленський й справді був гарним хлопцем, який зненацька почав би перетворюватись у хижу потвору, то треба б було, мабуть заволати: "Люди добрі, рятуйте нашу Бубочку! Женить геть всіх цих богданів та інших "радників!"

Але чим більше я дивлюсь на Зеленського тим більш впевнююсь, що під маскою клоуна ховається підступна та жорстока людина, та роль всіх його поплічників тимчасова та несуттєва. В історії багато прикладів коли ось такі, недооцінені "недолугі блазні" становилися кривавими катами. Спочатку ви смієтесь, а потім гірко плачете. Причому перехід від сміху до сльоз куди більш швидший ніж ви можете очікувати. Раз; та на сходах гримлять ковані чоботи "Альфи". Два; ти бачиш небо "у кліточку". Три; передайте пану президенту що це страшна помил…

А знаєте чому так? Тому, що ви до останньої хвилини будете вважати, що ви серед "своїх". Що все повинно стати на свої місця: не може ж бути, що мене, патріота України запроторили у буцегарню, лише за те, що я патріот!

Тому не треба зневажливо ставитись до зеленого клоуна. Можливі непередбачені наслідки. Я не збираюсь лякати, але так вже було в історії. Коли хоробрі вояки підіймали руки перед енкаведистами та й шли без клопоту у катів у розстрільні підвали. Ось подивиться. Вже почали кидати за ґрати тих, хто боронив Україну від кацапської навали. Завтра прийдуть за вами. Що ви скажете: Доброї ночі пани добродії! В'яжіть мене, бо я дурень?
Друзі, я не раз вже запитував: що ми, патріоти України, маємо робити у тій ситуації, що склалася у нашій країні? Але бачу, що ви не маєте відповіді.
На жаль, я також саме не маю жодної можливості якось подіяти на перебіг подій. А ті, хто мають, чи то не бажають діяти, або, що найімовірніше— загубили орієнтири. Як наприклад Чорновіл. Пан Тарас, якого попри його "колихання" я поважаю, вважає так; не на часі виступати проти "законної влади", бо у країні, яка веде війну, будь-які заворушення приведуть до того, що цим скористається зовнішній ворог. Але ж ми це вже чули! Шостий рік нам кажуть: не треба різких рухів, бо "путін війська введе". Дочекались! По суті сталось куди страшніша подія ніж навіть іноземні війська. Ворог, захопив у країні найвищу владу. Але ми не будемо дражнити путіна, бо… Що бо, якщо вже піздець, пробачте на слові, прийшов?
Ясно, що рано чи пізно, але ми її скинемо до чортів собачих цю пакосну владу. Але боюсь, що без великої крові не обійдеться. Недарма падлюки кремлівські базікають про "громадянську війну", що йдеться в Україні. Вони її готували, та вони й привели до влади цих покидьків. Справжня "громадянська війна" без лінії фронту, коли ти не знаєш достеменно, хто твій ворог та де він чекає на тебе, це у сто раз страшніше за ту війну, що маємо зараз.

Загроза в тому що вам здається що кругом свої. Ті ж самі прапори той самий тризуб, але це фікція, фата Моргана, омана зору! Насправді це вже не твій прапор не твій герб.
Ця невизначеність провокує до ілюзій, а нема нічого страшнішого на війні ніж омана.
Коли б росіяни окупували Україну, то без зайвих рефлексій можна було б пускати потяги під уклін, мінувати дороги та мости, пускати у повітря військові склади ворога. Стріляти їх вояків.

А що робити зараз? Вийти на Майдан, помахати прапором, або навіть двома (синьо-жовтим та червоно-чорним) та піти спочатку до кав'ярні поласувати філіжанкою добрячої кави та шматочком "київського" торта, а потім додому, чекати на "альфу"? Біс його знає!
serjio_pereira https://serjio-pereira.livejournal.com/823136.html

Tags: думка, ітогі падведьом
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments

Bestxb9

December 1 2019, 03:59:53 UTC 3 years ago

 • New comment
Как говорят в наших краях Praise the Lord and Pass the Ammunition.