Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Чеченці та Ізраїль

Не знав...
Новини 2000 року...
Радість в Ізраїлі через порятунок 12-річного хлопчика, викраденого і покаліченого чеченськими викрадачами, була змішана в понеділок із занепокоєнням за дев'ять інших євреїв, викрадених чеченськими повстанцями за період з 1992 по 2000 роки.

Справа молодого Аді Шарона зосередила увагу на зниклих євреїв, всі вони були з російських республік навколо Чечні та мають родичів в Ізраїлі. Деякі були викрадені ще в 1992 році, і про них не чули роками.

"Вже невеликі шанси на те, що вони ще живуть", заявила заступник міністра імміграції, "але нам потрібно намагатися з'ясувати, що з ними трапилось".

Хлопчик Аді повернувся до Ізраїлю в неділю, провівши дев'ять місяців, зв’язаним у погребі у містечку Пензі в 350 км від Москви. Його викрадачі відрізали обидва його мізинця пальці і залишили його без їжи. Шарон потрапив в полон під час відвідування батька в Росії і його тримали, поки викрадачі вимагали 8 млн доларів викупу.

У відеокасеті, знятій російськими силами та екранізованій по всьому світу на російських телеканалах, Арбі Бараєв, один із чеченських воєначальників, заявив, що чеченці ненавидять Ізраїль та євреїв і продовжать викрадати євреїв, оскільки у них є гроші. Жінка того Бараєва була серед террористів, які атакували мюзік-холл "Норд-Ост"...
apnews.com

Новини цього року...
Рамзан Кадиров виступив із коментарями, звертаючись до чеченців, які проживають у Йорданії, яких запросив уряд Чечні на культурний візит до столиці Чечні - Грозного.
У своїй годині з половиною Кадіров сказав, що "пророк Мухаммед найбільше вбив євреїв". Він також назвав єврейський народ "головними ворогами ісламу". Зустріч транслювалась на чеченському державному телебаченні.
eurojewcong.org

Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments

Bestti_ua

November 30 2019, 14:30:12 UTC 1 year ago

 • New comment
Ну не у Израиля же.
С другой сторони Израиль злопамятен. Он может и через 50 лет поймать рамзана и вернуть ему все сполна.