Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Чеченці та Ізраїль

Не знав...
Новини 2000 року...
Радість в Ізраїлі через порятунок 12-річного хлопчика, викраденого і покаліченого чеченськими викрадачами, була змішана в понеділок із занепокоєнням за дев'ять інших євреїв, викрадених чеченськими повстанцями за період з 1992 по 2000 роки.

Справа молодого Аді Шарона зосередила увагу на зниклих євреїв, всі вони були з російських республік навколо Чечні та мають родичів в Ізраїлі. Деякі були викрадені ще в 1992 році, і про них не чули роками.

"Вже невеликі шанси на те, що вони ще живуть", заявила заступник міністра імміграції, "але нам потрібно намагатися з'ясувати, що з ними трапилось".

Хлопчик Аді повернувся до Ізраїлю в неділю, провівши дев'ять місяців, зв’язаним у погребі у містечку Пензі в 350 км від Москви. Його викрадачі відрізали обидва його мізинця пальці і залишили його без їжи. Шарон потрапив в полон під час відвідування батька в Росії і його тримали, поки викрадачі вимагали 8 млн доларів викупу.

У відеокасеті, знятій російськими силами та екранізованій по всьому світу на російських телеканалах, Арбі Бараєв, один із чеченських воєначальників, заявив, що чеченці ненавидять Ізраїль та євреїв і продовжать викрадати євреїв, оскільки у них є гроші. Жінка того Бараєва була серед террористів, які атакували мюзік-холл "Норд-Ост"...
apnews.com

Новини цього року...
Рамзан Кадиров виступив із коментарями, звертаючись до чеченців, які проживають у Йорданії, яких запросив уряд Чечні на культурний візит до столиці Чечні - Грозного.
У своїй годині з половиною Кадіров сказав, що "пророк Мухаммед найбільше вбив євреїв". Він також назвав єврейський народ "головними ворогами ісламу". Зустріч транслювалась на чеченському державному телебаченні.
eurojewcong.org

Subscribe

 • Зелеботи за російський рубель

  Всі фінансові операції адміністрація ботоферм Зеленського проводить через російські мережі банків. Про це заявив представник сайту «Букви»…

 • А вы заметили, как ...

  жестко старик Говнов trim_c врезал зеЗеденту в челюсть за очередные каникулы во время обострения на фронте, экономического коллапса и…

 • А я иду такая вся в Дольче &Габанна ))

  «А я иду такая вся в Дольче &Габанна», или «Будут с водкою дебаты — отвечай: "Нет, ребяты-демократы, — только чай!" Это по поводу моего…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments

Bestti_ua

November 30 2019, 14:30:12 UTC 1 year ago

 • New comment
Ну не у Израиля же.
С другой сторони Израиль злопамятен. Он может и через 50 лет поймать рамзана и вернуть ему все сполна.