Ле Фея (lilith_le_fairy) wrote in bitter_onion,
Ле Фея
lilith_le_fairy
bitter_onion

Велосипед + мёд = мишка


Всі говорять про естонський подарунок, символізм і троллінг, але роблять це дуже поверхово: репортери традиційно випхали у заголовки лише вершечок айсберга, споживачі традиційно прочитали лише заголовки) І завертілося усе навколо лісапєта, хоча в комплекті до нього йшла, проігнорована майже усіма, БАНОЧКА МЕДУ, а от разом вони - це вже цілий айсберг!

Твердо переконаний у тому, що це був саме комплект, і саме продуманий тонкий політичний троллінг від естонців - ніяких випадковостей і непорозумінь тут бути не може. Чому? Це вже попитайте у міжнародників-дипломатів, бо у мене і так лонгрід затягнеться, а я, взагалі-то, лінивий. Натякну лише, що Естонія не є провідним виробником ні велосипедів ні меду, тобто ці речі ніяк з Естонією не асоціюються, на відміну від української вишиванки, яку наші презентували естонцям. З цим, сподіваюся, розібралися.

Найрозумніші, найкмітливіші та нейнетерплячіші читачі, мабуть, уже пробіглися по картинках і зрозуміли суть. Та все ж мушу розписати більш деталізовано, щоб зрозуміло стало усім, бо мені прикро за естонців, які старалися, заморочувалися, а ми їхню творчість оцінили не повною мірою, ще подумають, що ми тут усі "нєлохі".

Отже, якщо велосипед і мед не мають прямої асоціації ні з Естонією, ні з самою Керсті Кальюлайд, то треба шукати інші асоціації. Якби був один велосипед, то я б не парився, а вдовольнився б загальним висновком про натяки на висеріал "Слуга народу", Голобородька, відміну кортежів та подібні казочки для дорослих. Але ж мед) Мед не давав мені спокою. Президент Естонії, яка не славиться виробництвом меду, дарує його президенту України, яка посідає перше місце у Європі і 3-5-те у світі з виробництва та експорту меду. Якось нелогічно, правда? Нелогічно, бо сюди вкладали не логіку, а символіку, асоціації. Треба їх знайти.

Далі швиденько, бо вже втомився. Мед - це бджоли і ведмеді - перше, що спадає на думку. Бджоли + велосипед = жодної загальноприйнятої асоціації. Ведмідь + велосипед = цирк, точніше навіть російський цирк - це стала загальноприйнята асоціація. Про те, що сам ведмідь у всіх асоціюється з Росією, можна навіть не згадувати. Між цирком і Зеленським є щось спільне? Хоч відбавляй: акторство, гумор, клоунада, балаган, обман, жорстокість, цинічність, треш, угар... Що спільного між Росією і Зеленським, який зв'язок? Якщо говорити символічно, то такий самий, як між дресирувальниками та цирковими ведмедями: з молодих кігтів відлучили від Мами, вигодували, приручили, батогами і пряниками виховали, навчили ремеслу... "Астальноє дадумайтє самі", як казав попередній старий списаний дресирований мішка ВіктарФьодорич.

Отже, тепер, на моя скромну суб'єктивну думку, символічність та логічність естонського подарунку освітлено повною мірою. Турботливі естонці подарували дресированому росіянами ведмедику ВаваСаничу трохи меду і новий лісапєт: мед, щоб взимку лапа солодшою була, а лісапєт, бо за зимою прийде весна...

Serhii Karakai
Tags: Бубочка, Европа, Україна, аналітика, мысли вслух
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment