fireheatherhony (fireheatherhony) wrote in bitter_onion,
fireheatherhony
fireheatherhony
bitter_onion

В продолжение дискуссии о том, что делать в сегодняшних условиях и каково на данный момент состояние умов.

Руїна

Поспілкувалася останніми днями з людьми, які голосували за Зеленського. Не схиблені активісти, а просто зазомбовані за останній рік-півтора люди. Почитала міські групи. І знаєте, яка невтішна підозра з'явилася в мене? Що їх не вдасться раззомбіювати. Їхня психіка вже зламана і її не вилікувати. Як у сектантів - їх можна насильно забрати з секти, але практично неможливо привести їхню психіку в нормальний стан. Одиниці повертаються до норми, інші - або йдуть в іншу залежність, або тупо руйнуються.

У людей зруйноване розуміння причинно-наслідкових зв'язків, відсутнє сприйняття реальності, знищено бажання та спроможність розуміти складність і різноманіття процесів життя. Весь цей прошарок мислення і психіки просто підірваний. Залишилася тільки здатність сприймати примітивні гасла. Причому, чим вони примітивніші та безглуздіші, тим краще вони заходять. У них втрачена здатність сприймати довгі речення, статистичні дані; будь-які факти відкидаються заздалегідь - неможливо навіть змусити їх подивитися або прочитати щось, не те, що осмислити; зіткнення з реальністю провокує лише страх, заперечення, агресію та ігнорування. І починається брехня, брехня, брехня ... Вони вірять тільки в брехню. Вони взагалі перейшли з рівня мислення на рівень віри.

Не бачу, як можна все це відновити. Згадуючи історію, наприклад, СРСР, хочу зазначити, що всі способи виявилися неефективними - ні грабіж, ні злидні, ні безправ'я, ні голод, ні мільйони смертей - ніщо не змусило зламані, зруйновані психіки вилікуватися і усвідомити реальність. Лише зміна поколінь допомогла частково - тільки частково! - позбутися від спотвореної зомбуванням свідомості.
Часто наводять приклад денацифікації Німеччини. Але забувають, що ця денацифікація не народилася сама по собі всередині німецької нації, як опір нацистському взлому, а була проведена насильно з подальшим жорстким контролем.

І зараз саме вони, люди зі спотворенню свідомістю, зараз мають владу - демократія ж! - безумці, що відкидають реальність, які просто не в змозі усвідомити, що ввергають країну, самих себе, в хаос. Взлом демократії небачених досі масштабів.
І їх 3/4. Які надії на їх одужання? Боюся, що в мене вже ніяких.
Tags: Бубочка, в мире жЫвотных
Subscribe
promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments