hnem (hnem) wrote in bitter_onion,
hnem
hnem
bitter_onion

Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (10.06.2015)

Оригинал взят у hnem (Хроніки ненькиної малечі) в Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (10.06.2015)

1. Россільгоспнагляд забанив шпроти з країн Балтії. Тепер кацап буде позбавлений характерного копченого смаку, знайомого з дитинства. Але Вітчизна турбується про кацапа. В рамках спеціальної федеральної програми шпротозаміщення, вирішено радикально збільшити виробництво консервованої червоної риби – кільки в томаті. І не просто так, механічно. На цей раз велику увагу приділено естетичній складовій рибних консервів. Кацапські рибдизайнери вже отримали замовлення на розробку принципово нового образу консервованої кільки – такого, де маленькі рибинки не дивляться на вас з відкритої банки своїми маленькими сумними оченятами.

2. В Кацапії досі стурбовані призначенням Саакашвілі на посаду голови одеської ОДА. Коментуючи це призначення, як тільки не називають Мішико: і пройдисвіт, і відморозок, і навіть «тухлий хачапурі» (останнє прозвучало на високоінтелектуальному федеральному каналі, який несамовито бореться за підвищення культурного рівня кацапів). Їм там мабуть невтямки, що цей «відморозок» користується величезною повагою в цивілізованому світі як президент-реформатор, що він вхожий до багатьох високих кабінетів Європи та США, і що його запрошують прочитати лекції провідні світові університети. А от скажімо, той самий Володимир Володимирович Хуйло – що він може дати студентам Гарварда? Основи фєні? Стратегію «кришування» бізнесів? Техніку малювання жопи кота? Дуже корисна для сучасної цивілізованої людини інформація.

3. Колишній мінфін Кацапії Кудрін спрогнозував істотне падіння кацапської економіки у другій половині 2015 року. Логічно. Хуйло ж обіцяло, що поточні складнощі в економіці – тимчасові. Тільки воно забуло тоді уточнити, що після цих поточних складнощів, буде взагалі пиздець.

4. Паралельно з програмою імпортозаміщення, в Кацапії стартувала ще одна велика федеральна програма – світозаміщення. Справа в тому, що американські слідчі збираються довести справу ФІФА до логічного завершення, тобто до позбавлення Кацапії права проведення наступного чемпіонату світу з футболу. Можна досить впевнено стверджувати, що у цьому разі кацапи, замість того, щоб покаятись за корупційні дії, спробують провести свій альтернативний чемпіонат світу. В якості світу буде використано ті кілька країн, які ще залишилися друзями або колоніями Кацапської держави. Це буде справжнє футбольне свято. З нетерпінням чекаємо завзятих футбольних баталій: Вануату – Абхазія; Монголія – Північна Корея; і перлину чемпіонату – Зімбабве – Придністров’я.

5. Путін, на поточний момент, все ще залишається Хуйлом.


Tags: новости Лишнехромосомии
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments