Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Кацапознавське

З https://ordinary-joe-1.livejournal.com/501828.html?thread=44248132#t44248132

dukepizzghana November 23 2019, 21:57:29

А Вы вот, реально, понимаете, что когда там начнется полный распиздос - миллионы одичалых пойдут к нам "бешенцами"? Более того и мы и другие западные соседи РФ, скорее всего, пропустим начало момента и опомнимся только когда в Украине уже будут 2-3 миллиона беженцев.

Добавьте к этому вату из ОРДЛО и Крыма, не говоря уже про нашу местную вату; осознайте тот факт, что у нас с этим пиздецом будет 2 400 километров общей границы. Хуже чем нам придется только белорусам, разве что...
Вообщем я к тому, что мы вынужденны будем с этим что-то делать - иначе уже нам будет "дуже неперелівки". Как минимум я вижу - ополченчески - милициарную армию (Швейцария) и введение института неграждан (Латвия, Эстония). Ну и создавать ту самую буферную зону - тоже без вариантов.
Касательно перспектив превращения москалей в людей - тут действительно очень сложно... И груз там не в 400 лет, как Вы пишите, а гораздо больше... С другой стороны практика показывает, что это у них не врожденное, а уебищное воспитание. То есть выжигая каленным железом всю замшелую и прогорклую "русскость" - перспективы хорошие. Тем более, что внутри страны придется делать тоже самое... То есть методику придется создавать, практически с нуля...


lg_hater November 24 2019, 01:44:09
Мабуть, спершу треба написати такий собі дисклеймер, аби одразу було зрозуміло, що я розумію, а що ні. По-перше, щодо навали втікачів з колишнього Хуйлостану. Ніхто не змушує й не змусить нас розселяти їх по всій країні. Якщо не встигнемо збудувати "стіни, та ров з крокодилами проміж них", саме двійко-трійко мільонів добре розміститься в т.з. ОРДЛО, звідки втекло, чи ж було знищено стільки ж населення. Будівля таборів за рахунок ЄС та UNHCR. Роботи на відновленні знищеної їхніми співвітчизниками інфраструктури вистачить на декілька років, а по завершенні бойових дій за парєбріком депортація на батьківщину.


По друге, вата з тимчасово окупованих регіонів. Ті, хто засвітився як колаборант, не кажучи вже про вчинивших злочини, однозначно втечуть разом з їхтамнетами, й ні за що не повернуться. Тут стільки років лякають карателями та концтаборами для узькоїзичних, що кожен, хто хоча б трохи вірить кремлівським пропагандонам, певний, що "фашисцкіє звєрства" є неминучими. Лишаться лише пасивні й латентні, але ці одразу засунуть язика в дупу, й зображуватимуть щирих патріотів, бо тутешні "нападвали" привчили всіх до мімікрії. Ну а що ми розглядаємо ситуацію реальної деокупації, а не по формулі шахенмахєра, тобто коли в Хуйлостані вже настав пиздець, то "особливості самоврядування" вочевидь включатимуть в себе керівництво ВЦА й мораторій на будь-які вибори років на 5..10. То ж жодної шкоди державі від цієї категорії не буде.

От з ватою з "материка" ситуація складніша. Тут ви цілком праві, неодмінно треба щось на кшталт "негромадянства". Хоча б у формі екзамену на предмет дієздатності в здійсненні будь-якого з виборчих прав. Стосовно цих, дякувати богові, час працює на природнє зменшення їхньої популяції, але є, на жаль, ще тупі зєлєбобіки, й їх теж треба якось знешкодити. Вочевидь, тупо обмежити права чинних громадян західні партнери нам не дозволять, то ж цей поїзд пішов, коли всі ці потенційні негромадяни отримали таки паспорт із тризубом. То ж єдине реальне, на мій хлопський розум, рішення проблеми безвідповідальних виборців, це т.з. плата за неголосування. Тобто, право отримати на дільниці або бюлетень, або ж готівку замість нього.

Ну й ідея з міліцією теж гарна, але в швейцарському варіанті нездійсненна. Виховати відповідальність по відношенню до чужих життів в тих, хто не має її стосовно власного, неможливо. Згадайте хоча б поліцаїв, що розважаючись вгатили кулю в голову малюкові. Хоча, якщо формувати міліційні підрозділи з ветеранів АТО, що вже навчені поводженню зі зброєю в бойових умовах, це може взлетіти.

і такох lg_hater November 24 2019, 01:44:21
Ну й останнє. Дерусіфікація може бути проведена лише в два способи. Або масованою, тотальною пропагандою в умовах іноземної окупації, як було з денацифікацією в Західній Німеччині. Що потребуватиме неабияких зусиль та коштів, передусім з боку розвинених країн. Самотужки однозначно не потягнемо. Або ж у спосіб розпорошення.
Те, що ми спостерігаємо на прикладі емігрантів, так би мовити, природним шляхом. Коли русскіє, незалежно від їхнього етнічного походження, опиняються наодинці в цивілізованому оточенні, вони самі перестають дзюрити в під'їзді, кидати сміття з вікон й т.і. Звісно, іноді трапляється й "тагіііііл!", але виключення лише підтверджують правило. Спрацьовують стадний інстинкт, та страх стати білою вороною. А от якщо їх там опиняється декілька, то гаплик. Влаштують черговий помиєчний анклав, на кшталт Брайтон-Біч. Тобто, більше, ніж двійко семей близько одне до одного селити неможна. Тут витрати майже одноразові, але теж доволі значні. І знову потрібна кооперація між багатьма країнами. Інших способів дерусіфікації не існує. Отже, якщо буде на те воля умовного Заходу, можна буде втілити обидва способи водночас. Кращим, здатним до продуктивної праці, й молодшим, допомагати відірватися від зграї, решту ж лікувати на місці. А от якщо всім буде похєр, лишаться лише стіна та рів з крокодилами. Допоки, як чи в Замятина, чи то в Аверченка, звідти не вибіжать двоє останніх, що вижили, причому перший з ножем у спині, а другий тримаючись за того ножа.

Про 400 років йшлося стосовно їхньої державності. Звісно, до того часу, як московський хан проголосив себе імператором, та повелів своїм угротюркам голити бороди, в них вже був деякий анамнез. Але тоді московці не дуже вже й відрізнялися від інших мешканців улусу Джучі. Принаймні, жодних месіянських ідей, чи ж намагань виправдати загарбання чужих земель, вкравши чужий екзоним, та фальсифікуючи власну й сусідів історію, до Пєтьки Скаженого не спостерігалося. Захоплювали, відбирали, плюндрували, навертали у рабство, не заради "історичної справедливості", чи "збирання ісконних земель", а "бо можемо", як і вся решта татарів. То ж феномен "русскасті", що до хитрої Катьки Курви взивалася все ж скромніше, "рассійкастю", виник, як такий, саме тоді. І вона в них у генах, тобто самовідтворюється навіть за умов відсутності будь-якого виховання. Достатньо лише критичної кількості особин в компактному місці мешкання, й вона виникає сама по собі, як ядерний вибух за наявності критичної маси речовини. То ж без правильного виховання з підкріпленням на рівні умовних рефлексів, тобто батога й пряника, впродовж щонайменше трьох поколінь – аби старі масово не псували науку казочками про лутшеє в мірі марожинає па двацать капєєк –, тобто знову таки, маси зусиль, грошей й часу, перспектив жодних.Tags: кацапознавство
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments

Bestxb9

November 25 2019, 03:37:31 UTC 3 years ago

 • New comment
Все то тількі мрії.

Захотите быть в ЕС будете принимать миллионы не только кацапов но и муслимов и африканцев.
ЕС на этом окончательно ебнулся.