Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зелена влада на очах втрачає легітимність

Отже, вирок суду за зґвалтування у “слугі” все ж таки був, не дивлячись на спростування ГПУ та заяву президента, що “простих людєй, нікогда нє бивших в політікє, проверялі СБУ та МВД”.

Вони не спромоглися перевірити “нову команду” навіть на такі факти їхніх біографій, і от маємо збоченців типу Іванісова, Шевченка, який виявився боржником за кредитами державі на 2,5 мільйони, маму Дубінського та інших проходимців, які тицянням своїми пальцями в кнопки визначають майбутнє країни.

І природно виникає питання – а чи не така ж якість “перевірки фактів” та “слідства” щодо арештованих офіцерів? Банкірів? Посадовців? І “13 справ” проти п’ятого президента ведуться на тому ж рівні, що і “провєрка нових ліц”?

Чи не в ручному режимі з вже визначеним результатом “правоохоронці” розправляються з ворогами Путіна та Коломойського, якщо демонструють повну неспроможність в елементарних справах?

Це очікувано більше схоже на роботу “двоєк” і “троєк” ніж на законність та розбудову правової держави – влада на очах втрачає легітимність.

Валерій Прозапас


Tags: Зеленский/Слуга Народа, виздобули
Subscribe

 • А я иду такая вся в Дольче &Габанна ))

  «А я иду такая вся в Дольче &Габанна», или «Будут с водкою дебаты — отвечай: "Нет, ребяты-демократы, — только чай!" Это по поводу моего…

 • Если ты немного выпал из интернета

  Тут у нас оказывается гражданская война навернулась. А я в этот момент удовольствие от вкусной еды и хорошей компании получала. Фотки с копытами…

 • У них есть план...

  На вчерашней встрече с блогерами и "общественными деятелями" Подоляк заявил, что у презЕдента на столе лежит чёткий план выхода Украины из…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments