Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про бани

Не думаю, що прості речі треба пояснювати, але... щоб не було двозначності.

- Я не люблю, коли мене та й кадетів безпідставно звинувачують в чомусь.
- Я не люблю пропагандонів-казкарів без пруфів.

З пруфами - будь-ласка. Можна написати "Ти отам (лінк) таке (цитата) казав. Це кацапізм чи ні?".
Але будь-ласочка, без отієї типової кацапської поведінки "а до мертвечука чому питань в тебе нема" https://bitter-onion.livejournal.com/2617453.html?thread=25961069#t25961069
. Бо писано тут про нього безліч разів https://duckduckgo.com/?q=bitter-onion.livejournal.com+%22%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B2%D0%B5%D1%87%D1%83%D0%BA%22&t=hk&ia=web.


А, на відміну від кацапів я відповідаю на питання. Навіть не висказані.

- Про Нойнеця. Товстий троль, його ПиМ з самого початку визивав у мене нездорові лулзи. Зараз краще там стало, та. Але загалом я чхав на його підхід.

- Діана Макарова. Поважаю, хоча не сприймаю добре те, що вона зазвєзділась повністю і хоче стати Волонтером Номер Один. Але загалом я чхав на той її підхід. Їбанулась бо заслужила то право, я маю право таке пропускати мимо.
...Всі ці беззмістовні наїзди зі скріншотами невідомого походження або фрази "Цеперович наспівав" мене не турбують гребуть. Бігдан забороняв писати про Україну в ЖЖ, Вігдан комусь десь написав... Пан Даграель недавно пригостив файком скріншота свого профайла, де він типу полковник ЛГБТ військ, десь у Трімца вата нєвозбранно публікувала, ямнзп. І шо, я маю такий брєд розглядати? Та мені простіше зменшити інфошум, забанивши рупор того фейка...

- Комьюніті "парашєнковскоє". Багато разів писав, що будь-хто має висловити думку, але без брехні. Тобто готуйтесь з пруфами відповідати на питання. Я можу пруфами довести, чому я згодний з тим, що я написав чи репостнув тут.
Вірите в Зе? Напишіть, що він зробив за півторку -- порівняйте з його програмою, починаючи з закона про імпічмент бгг. Але з пруфами.

- Ага, про Сокиру. Це й не група за Д7, хоча я пару їх анонсів тут постив. У мене й до Д7 є питання, не лише до Зєлі чи Пороха. Але якщомені імпонує їх справа, я проанонсю.


А бани - за кацапський піздож та модус операнді.
Хто не згодний - поясніть мою помилку.


ЗЬІ А те, що кудрявий пудель Слуг Народа визивав блядєй в робочий час -- факт. А ще один Слуга Народа гвалтівник -- факт теж. Нема чого до мене додовбуватись, коли саміто вибралию


Tags: навіяло
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments