Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Брехня "В Україні один з найвищих рівнів антисемітизму у Європі"

Щодо інформації про якесь сенсаційне дослідження антисемітизму в Україні від АДЛ (https://hromadske.ua/posts/v-ukrayini-odin-z-najvishih-rivniv-antisemitizmu-u-yevropi-doslidzhennya).
Я щиро не розумію, про що йдеться і звідки вони беруть свої дані, але нагадаю для тих, хто не в темі: існує єдина організація, котра протягом багатьох років системно веде моніторинг ксенофобії (у тому числі, антисемітизму) в Україні, спираючись на прийнятні наукові методики, вона ж випускає щорічні звіти на цю тему - Конгрес національних громад і його Група моніторингу. І, згідно їхніх висновків, Україна є найбезпезпечнішою країною для євреїв у Європі, а рівень антисемітизму тут знижується. Що, як ви розумієте, цілком корелює з результатом останніх виборів, на яких майже три чверті населення обрали президентом єврея, коли інший уже очолював уряд країни.
Прикро, що Антидифамаційна ліга дозволила втягнути себе в кремлівську спецоперацію проти США, частиною якої є атака на Україну. Хоча, звичайно, коли кегебісти купують собі цілі європейські партії, президентів та канцлерів, марно сподіватися, що це не торкнеться неурядових організацій.
https://www.facebook.com/karl.volokh/posts/2403542859773944

ЗИ Нагадаю від себе, що Антидифамаційна ліга послідовно виступала з вимогами залишити поправку Джексона-Веніка стосовно України чинною, а от щодо Росії - ні.Tags: агенти Кремля, правду говорить легко и приятно
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments

Bestdimianni

November 22 2019, 14:23:10 UTC 6 months ago

 • New comment
не только антисемитизма низкий уровень, но и расизма) - у меня есть знакомый чернокожий таксист на Троещине, гвинеец, 15 лет тут живет, зовут Зоро, таксует в основном по ночам, я когда с ним познакомился - поинтересовался не стремно ли ему таксовать по вечерам и ночам на Лесном и Троещине в основном - сказал "Не стремно, всякое бывало, но редко по поводу цвета его кожи, в основном пьяные разборки"