Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

ДБР оприлюднила перелік справ, у яких фігурує Порошенко.

Перелік кримінальних проваджень проти Петра Порошенко, взято з офіційної сторінки ДБР:

1. Перехід українських кораблів через Керченську протоку, що спричинило ескалацію конфлікту з Російською Федерацією, введення військового стану на території України з метою можливої узурпації влади.
2. Захоплення державної влади та підроблення при цьому офіційних документів при внесенні подання на призначення Прем'єр-Міністра України за відсутності коаліції у Верховній Раді України.
3. Ймовірна втрата матеріальних носіїв секретної інформації, що містять державну таємницю (ситуативна кімната).
4. Незаконне переправлення через державний кордон України з використанням завідомо підроблених документів (Мальдіви)
5. Незаконне затримання М.Саакашвілі та незаконне переміщення його за межі території України до Республіки Польща.
6. Організація та незаконне переправлення М.Чауса через державний кордон України до Республіки Молдова.
7. Скасування рішення голови Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області щодо зарахування земельної ділянки в межах території Ленінської сільської ради до земель запасу державної власності.
8. Ухилення від сплати податків та подальша легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, під час продажу ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському».
9. Ухилення від сплати податків та подальша легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, під час правочину з купівлі-продажу ТОВ «Телеканал «Прямий».
10. Протиправне заволодіння майном бази відпочинку «Івашка» Українського товариства сліпих службовими особами ТОВ «Союз-Інвест».
11. Неправомірний вплив на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя в період березня-травня 2019 року: проведення конкурсу в короткі терміни та постановлення можливо незаконних рішень щодо зміни порядку проведення конкурсу.
12. Зловживання службовим становищем та втручання в діяльність суддів судів України шляхом несвоєчасного призначення їх на посаду, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді безпідставної виплати коштів з Державного бюджету України на виплату їм заробітної плати.
13. Втручання у діяльність суддів Окружного адміністративного суду м. Києва зі сторони Президента України, членів РНБО щодо рішення про скасування націоналізації «Приват Банку».

Я, людоньки, навіть не можу коментувати рівень цієї дикої маячні, бо це навіть не з пальця висмоктане.
75398409_541596876675825_9078194226625249280_n.jpg


Невже ні в кого з зелених, хто ліпить ці справи проти Порошенка, ніде в голові не блиснуло хоч раз, що через невеличкий зовсім проміжок часу, на їх дику, дурну та нахабну діяльність можна буде відкрити набагато більше справ, справ зі справжніми обвинуваченнями?
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments