Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Істерика Труби

До https://bitter-onion.livejournal.com/2603887.html

Так званий "проект підозри", про який напісав в телеграмі заступник глави адміністрації Януковича Портнов, а згодом скопіювала прес-служба ДБР, є нічим іншим як російським замовленням на завдання шкоди репутації П'ятого президента, а також спробою перешкодити Петру Порошенку провести ряд зустрічей з іноземними лідерами на саміті Європейської народної партії у Хорватії та на безпековому форумі в Галіфаксі (Канада).

З останніх сил чіпляючись за крісло, що швидко вислизає, Директор ДБР Роман Труба викинув останній козир. Ризикнув, хоча Генеральний прокурор вже оцінив творчість Труби-Портнова. І оцінив негативно.

Поспіх Труби і його наставника Портнова обумовлений не тільки близьким звільненням керівника ДБР.

Просто 15 листопада Шевченківський суд зобоов'язав ДБР розглянути клопотання про закриття саме цього провадження.

І конвульсії Труби – всього лише спроба ухилитися від виконання судового рішення.
https://blogs.pravda.com.ua/authors/golovan/5dd26afa699c2/

Також: ПЕТРО ПОРОШЕНКО ТЕРМІНОВО ПОВЕРНУВСЯ В УКРАЇНУ З МІЖНАРОДНОЇ ПОЇЗДКИ: ЗАЛЯКАТИ МЕНЕ НЕ ВДАСТЬСЯ
Справи, які масово продукує ДБР проти п’ятого Президента України, є політичним замовленням колишньої команди Януковича. Про це Петро Порошенко заявив під час включення просто зі столичного аеропорту «Бориспіль», куди він терміново повернувся, скасувавши низку міжнародних зустрічей у Туреччині.
«Щойно я почув феєричну дурість, яку оприлюднив агонізуючий голова Державного бюро розслідувань. Оскільки я знаходився з візитом до Турецької республіки, вимушений був скасувати декілька зустрічей і негайно повернутися в Україну», – розповів він.
«Повернутися, щоб продемонструвати, що вони нікого не залякають і нічого у них не вийде», – заявив Петро Порошенко.
П’ятий президент України також додав, що повернувся для того, щоб чітко наголосити, що ця справа юридично недолуга не тільки для фахових юристів, а й для студента-першокурсника. «Це справа, з якої «кури сміються», – сказав він.
«Бо звинувачувати п’ятого Президента України у захоплені державної влади… Може, вони мають на увазі часи Януковича? І пан Труба разом з паном Портновим вирішив позахищати Януковича?», – зауважив Петро Порошенко.
Політик підкреслив, що був обраний законним шляхом на вільних і прозорих виборах, результати яких були визнані світом. «Я хочу наголосити, що я був обраний в результаті всенародних виборів, які були визнані зразковими», – зауважив він. Попри те, що протягом президентства Порошенку доводилося вирішувати найскладніші питання, він жодного разу не порушував українське законодавство.
«Хто в тому зацікавлений? Звичайно, що пан Труба є лише виконавцем. Замовником є колишня команда Януковича, яка дуже часто з’являється зараз не тільки у своїх telegram-каналах, а й в органах влади».
«Але важливо знайти замовників і організаторів цієї провокації», – сказав Петро Порошенко.
«Мета її – залякати нашу команду. Мета її – зупинити нашу боротьбу за європейське та євроатлантичне майбутнє України», – зауважив він.
«Я хочу наголосити – нічого у вас не вийде», – підкреслив п’ятий Президент України.
eurosolidarity.org
Tags: Порошенко, правду говорить легко и приятно, реванш
Subscribe

 • Шоломи куплені!

  5 шоломів. Чудова новина: депутат Харківської міської ради і віце-президент Федерації ножового бою Ігор Пушкарьов повідомляє, що…

 • Збір на шоломи

  Усім привіт! Минулого разу ми з вами успішно зібрали кошти на прилад нічного бачення для “Фрайкору”. Тепер допомоги потребує новосформований…

 • Прилад нічного бачення

  Пам’ятаєте, я писав про збір грошей на прилад нічного бачення для наших захисників? На жаль, його купівля затягнулася, оскільки іноземний…

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment