Andriy Lypkivskiy (a_lypkivskiy) wrote in bitter_onion,
Andriy Lypkivskiy
a_lypkivskiy
bitter_onion

НОВА ІСТИНА

Originally posted by a_lypkivskiy at НОВА ІСТИНА
Ось мені тридцять два. Брежнєв помер, Андропов помер, Радянський Союз здох. Але не виродилася радянська людина. І тридцять два роки по тому вона знову аплодує, коли в далеку нікчемну країну, якою править черговий підшефний Кремлю диктатор, потомствений військовий злочинець і злодій, їдуть воювати її сини.
Поки влада ліниво опирається, прикриваючись то одним фіговим листком, то іншим, соцмережі забиті селфі російських солдатів в Сирії. Морська піхота, льотчики, моряки фотографуються з вуличними портретами Асада, з сирійськими товаришами по службі, з сирійськими жінками. Все, Росія знову влипла. Трохи пізніше їм знову поблажливо пояснять про інтернаціональний обов'язок і знову пошепки розкажуть про жыдомасонську геополітику. І вони знову повірять - власне вже повірили.
Воістину благословенна радянська людина! Вона не пам'ятає тисяч і тисяч цинкових трун, які поверталися з іншої далекої країни нещодавно - в моєму дитинстві. Радянська людина не пам'ятає, що така ж точно авантюра, також призначена для того, щоб утримати його імперію від розвалу, призвела саме до розвалу самої імперії. Радянська людина не пам'ятає черг за ковбасою, продуктових карток, гіперінфляції, злиднів і хаосу. Радянська людина - одноденка. Не пам'ятає взагалі нічого.
Не пам'ятає Беслана, не пам'ятає «Норд-Осту», не пам'ятає терактів у метро, ​​не пам'ятає і не хоче згадувати, як починалися і як закінчувалися чеченські війни. Не пам'ятає кремлівського людоїдства Леніна і Сталіна. Не пам'ятає таборів, не пам'ятає, що трупи сотень тисяч розстріляних і померлих від непосильної праці рабів прямо зараз лежать у вічній мерзлоті у Східному Сибіру - не зворушені тліном, ніби вчора загиблі. Не бажає пам'ятати селянських голодних бунтів, пригнічених отруйними газами.
Замість пам'яті  - нескінченний тифозний марення телеефіру, липкі жахіття з сюжетами абсурдного мороку. Що сьогоднішніми «соловйовими» і «кисельовими» названо правдою і бувальщиною, те і є безсумнівна правда та бувальщина. А буде новий день - буде і нова істина.








Слава нам, пиздець ворогам! ©

¡NE VSEREMOS'!

Subscribe

 • А сексом без прививки пока еще заниматься можно?!

  В связи с указом о «режиме повышенной готовности» в Нижегородской области вводятся новые ограничения, связанные с пандемией. Как сообщается на…

 • * * *

 • Второй?

  "В комментариях к одному из постов читатель задал мне вопрос — известно ли мне, когда союзники открыли Второй фронт? Подтекст вопроса был такой —…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments