Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Пропаганда

1) Якщо людина несе антидержавницьку* та антиукраїнську дурню, то дискусія про те, робить вона це свідомо (зі злим або меркантильним наміром) чи неусвідомлено, не має смислу. Шкода наноситься однакова.
2) Людина, яка повірила пропаганді, не жертва, а співробітник ворога. Жертвами пропаганди є ті, проти кого пропаганда направлена, а не ті, хто їй повірив.І нехай вже Петро біля воріт розбирається, на яке коло пекла посилати небіжчика.
3) Контрпропаганда як і контрбатарейна боротьба без стрільби у відповідь відповідним калібром не обійдетеся. І бажано стріляти на упередження.Тому, коли ви бачите пропаганду з нашого боку, не вумнічайте – не хочете підтримати, то хоч промовчіть. Бо для таких як ви також місця в пеклі знайдуться.


__________________
* – відрізняйте антидержавницьку і антидержавну діяльність. Виступати проти держави (займатися антидержавною діяльністю) – це може бути і проти УРСР, і проти України Януковича і проти незалежної України 2014-2019 років. Цим можуть займатися і свої, і чужі.
Антидержавництво – це виступ проти права власної нації мати свою суверенну державу.


* * *

Пропаганда складається з системи кліше. Серед них є як “меми прямої дії”, так і “приховані” (обслуговуючі). Можна щиро вважати себе патріотом-державником і не сприймати прямолінійних “штампів”, але при цьому бути активним ретранслятором “підводок”. Саме у цю пастку потрапили більше 50 відсотків дорослих українців, включаючи людей, які дійсно є щирими патріотами. Коли валова кількість “пропагандистських “підводок” досягає порогової величини, тоді “меми прямої дії” заходять на ура. “Голі-босі”, “зубожілі”, “барига”, “свинарчуки”, “ліпецька фабрика” – це хрестоматійний приклад. Однак, неважливо, поширює людина пропагандистські “підводки” чи прямі пропагандиські гасла (див. пункти 1-2).

Іван Хомяк
https://tverezo.info/post/106567Tags: думка, как правильно, пропаганда, термінологія
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments