Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Слуги повністю відійшли від своїх передвиборчих обіцянок (відео)

В свідченнях тимчасового повіреного США в Україні, які він дав Конгресу під присягою, пан Тейлор зауважив, що високопосадовці нової української влади вважають винною в розв’язанні війни проти України… Україну, а не РФ, Порошенка, а не Путіна, який ввів регулярні російські війська на нашу територію і причетний до вбивства щонайменше 13 тисяч українців. Ця позиція представників влади повністю підіграє пропаганді Кремля про «громадянську війну».

https://www.youtube.com/watch?v=0xzLon17g70


Примітно, що не було жодної реакції влади (окрім короткого твіту МЗС) на безпрецедентне і переможне для України рішення Міжнародного Суду ООН в Гаазі, за яким РФ буде відповідати за фінансування тероризму на Донбасі та расової дискримінації. Влада намагається проводити політику умиротворення Путіна, це закінчиться фіаско і не відповідає національним інтересам України.

https://www.youtube.com/watch?v=odFfYTmJjMs


В порядку денному сесійного тижня немає жодного законопроекту опозиції. Ми наполягаємо на прийнятті заяви щодо ПДЧ, мова не йде про нову заявку, а про підтвердження наших намірів. Отримання ПДЧ – це новий рівень співпраці та ВЗАЄМНІ зобов’язання, а не односторонні.

Й так само наполягаємо на негайному скасуванні поправки слуг, якою дозволено закупівлю електроенергії з РФ .

Взагалі, останні законодавчі ініціативи слуг свідчать, що вони повністю відійшли від своїх передвиборчих обіцянок. Спроба провести важливу земельну форму без відповідної інформаційної роботи, без введення прозорого земельного кадастру і дешевих кредитів для фермерів. Бюджет, в якому з’ясувалося, що передвиборчі обіцянки про підняття пенсій – то була гіпербола, про зниження тарифів – метафора, про зростання економіки – утопія.

Й не менше занепокоєння викликає спроба ввести цензуру в ЗМІ під виглядом стандартизації новин. «Мир – це війна». Це вже було.

https://www.youtube.com/watch?v=m_g25zIuIGo


Саме про ці теми висловила позицію « Європейської Солідарності» на погоджувальній раді. Також запропонувала запросити на годину запитань до уряду міністра охорони здоров’я. Враховуючи, скільки сигналів і проблемних тем звучить з регіонів щодо фінансування медицини, закриття лікарень, фінансування добудови «Охматдиту».

Ірина Геращенко

https://tverezo.info/post/106423

Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments