Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Вакарчук п%?дить про Нормандський формат, санкції та закінчення війни

— Таким шляхом пішла свого часу Німеччина і перемогла. Були дуже складні дискусії на початку 1950-х років, що робити Німеччині. Сталін тоді пропонував: давайте ви будете нейтральними, об'єднаєтесь, головне — щоб ви не були частиною західного світу.

Тодішній канцлер Німеччини Конрад Аденауер сказав: ми спочатку відбудуємо сильну країну, яку ми сьогодні контролюємо, з нашими гарантіями, з нашими можливостями, а тоді — рано чи пізно — ми об'єднаємось.
https://goloszmin.org/news/navishcho-selfi-z-putinim-vakarchuk-pro-normandskij-format-sankciyi-ta-zakinchennya-vijni

А от тепер факти, два простих факта:
- з самого початку Німеччина отримувала допомогу від Заходу, гуглити про план Маршалла 1947. Тобто _ще_ _до_ Аденауера (який був з 1949 року) Німеччина була частиною західного світу;
- Німеччина була третьою країною, яка доєдналась до НАТО (гуглити про третю волну розширення НАТО), це був 55 рік.


Tags: правду говорить легко и приятно
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments
Все эти "белые польты", вещающие про все хорошее против всего плохого, которое должно случиться само по себе, в конце концов скатываются открытое на прислуживание рашизму. За прошедшие пять лет настоящих белопальтовиков остаться просто не может.