Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

ОРАНІЯ: БІЛЕ МІСТО В ОТОЧЕННІ ВОРОГІВ

ZentropaNovember 08, 2019

На жаль, не так багато зараз є місць на Землі, в яких білі процвітають і, що критично важливо, срімко збільшують свою кількість. Про одне таке місце ми і хочемо вам розказати.

Іронія в тому, що сьогодні наш погляд буде спрямований не в Європу чи Америку, а на південь Чорного континенту, де знаходиться невеличке місто Оранія, в якому живуть виключно нащадки європейських переселенців. Живуть і роблять це доволі успішно, не дивлячись на оточення, яке налаштоване до них, м'яко кажучи, зовсім не дружньо.

Ми вже багато разів писали про жахливе положення фермерів європейського походження в Південній Африці після падіння апартеїду в цій країні [1-6]. Постійні вбивства білих, заклики до насилля з боку чорних політиків, загроза конфіскації майна фермерів на користь чорних без жодної компенсації - світова ліберальна спільнота та ЗМІ про цей неприкритий расизм "чомусь" мовчать. Частину статистики по цим злочинам можна подивитись в джерелах [7].


Рік назад лише Дональд Трамп звернув увагу на геноцид білих в Південній Африці та наказав державному секретарю США розібратись із ситуацією [5]. Нещодавно Трамп мав зустріч із представниками білих жителів Південної Африки, де слухав про біди, з якими вони стикаються. Були серед них і вихідці із Оранії. В результаті, єдиним ЗМІ, яке взялось висвітлювати цю проблему, стала американська консервативна платформа Fox News [8].

Але повернемось до нашої історії. В кінці 80-х років минулого століття вже стало очевидно, що влада білого уряду дуже скоро впаде і почнуться великі соціальні зрушення, які принесуть чимало небезпек для людей європейського походження. Деякі африканери (білі) вирішили, що вони не стануть меншістю у своїй країні, якщо їх чисельність буде активно рости. Саме тому, ряд африканерських сімей (включаючи Карела Бошофа, зятя відомого в ПАР політика, архітектора апартеїду, Генріка Фервуда, про якого ми теж писали раніше [9]) купили велику кількість землі на південному березі Помаранчевої ріки і зайнялись там побудовою міста Оранія. Міста білих.


Не дивлячись на абсолютно вороже оточення, природним чином число жителів Оранії наразі росте щорічно на 10%. Шалені темпи росту, більші ніж у будь-якого іншого регіону в ПАР. За останні сім років населення містечка подвоїлось і складає зараз більше 1700 людей.

Такий ріст забезпечує розквіт місцевої будівельної індустрії. Поряд з містом знаходиться промислова зона цегельних та алюмінієвих фабрик, які продають свою продукцію по всій Південній Африці. Китай же купує горіхи "пекан", що вирощуються в Оранії.


Люди, які хочуть жити в Оранії, мають стати чимось типу акціонерів даного міста, отримати будинок та частину відповідальності за життя поселення. Такий підхід дозволяє дуже прискіпливо відбирати кандидатів. Бажаючі мають пройти перевірку на знання африканерської мови (Африкаанс - варіація голландської мови в південній частині Африки - ПАР та Намібії) та повагу до місцевої культури бурів (нащадки колоністів) та християнства (цікаво, що, згідно із місцевими законами, неодружені пари в Оранії не можуть жити разом). І, очевидно, відбір проходять лише білі.

Навколо Оранії, до речі, живе багато чорних, але з ними проблем нема. Цікаво, чи пов'язано це з тим, що цих чорношкірих слабко мотивує пропаганда чорних расистів, чи дається в знаки, що білі мають на руках дуже багато зброї. Хоча, скоріш за все, негри просто розуміють, що таке співжиття є доволі вигідним, бо в протилежному випадку вони просто втратять роботу, яку дають місцеві африканери, і жити стане неможливо.


Проте, очевидно, що не все так гладко. Оранія стоїть кісткою в горлі для політикуму ПАР та їх закордонних ліберальних колег. Послідовники Нельсона Мандели регулярно закликають "розібратись із проблемою Оранії, яка являє собі живий пам'ятник апартеїду та расової нетерпимості". Цікаво, що подібні речі заявляють ті ж люди, які агітують за вбивства білих по всій країні.

Наразі, Оранію рятує лише рішення Верховного суду ПАР початку 2000-х років, коли було підтверджене право оранійців жити в самоврядному місті, керуючись законами "про права меншин", які, щоправда, рідко працюють в інших частинах ПАР, де все, на що можуть розраховувати фермери, це їх зброя.

Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraineДжерела:

[1] https://telegra.ph/V-P%D0%86VDENN%D0%86J-AFRIC%D0%86-ZAKLIKALI-VBIVATI-B%D0%86LIH-01-02

[2] https://telegra.ph/BURI-SHUKAYUT-NOVU-BATK%D0%86VSHCHINU-11-08

[3] https://telegra.ph/NEPOM%D0%86CHENIJ-GENOCID-11-08

[4] https://telegra.ph/B%D0%86ZHENC%D0%86-PRO-YAKIH-MOVCHAT-11-08

[5] https://telegra.ph/TRAMP-P%D0%86DTRIMAV-B%D0%86LIH-FERMER%D0%86V-V-P%D0%86VDENN%D0%86J-AFRIC%D0%86-11-08

[6] https://telegra.ph/B%D0%86L%D0%86-V-P%D0%86VDENN%D0%86J-AFRIC%D0%86-%D0%86-SV%D0%86TOVA-SP%D0%86LNOTA-11-08

[7] https://africacheck.org/factsheets/factsheet-statistics-farm-attacks-murders-sa/

[8] https://www.youtube.com/watch?v=9dMYhLZb96Q

[9] https://telegra.ph/ARH%D0%86TEKTOR-APARTEIDU-05-23

Частина матеріалу взята із статті https://www.theguardian.com/cities/2019/oct/24/an-indictment-of-south-africa-whites-only-town-orania-is-booming
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment