r_es (r_es) wrote in bitter_onion,
r_es
r_es
bitter_onion

Сенат Чехії підтримав право громадян на збройний самозахист


Сенат Чехії 29 жовтня в першому читанні схвалив проект поправок, які будуть закріплювати в "Хартії основних прав і свобод людини" (частина чеської Конституції) право захищати себе та інших людей зі зброєю в руках.

Поправка, була внесена групою сенаторів на чолі з колишнім начальником поліції Мартіном Червічеком (Громадянська демократична партія).

Запропонована поправка до "Хартії основних прав і свобод" була прийнята до розгляду після того, як петиція з вимогою прийняти її набрала 102000 голосів.

Ця петиція стала відповіддю мисливців, спортсменів та інших власників зброї на спроби Європейської комісії обмежити володіння зброєю.

Тепер поправка буде передана на розгляд Уряду та Палаті депутатів Чеської Республіки, де за неї повинні проголосувати не менше трьох п'ятих від загального числа депутатів.
Джерело

джерело2

Джерело
Tags: Україна
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment