r_es (r_es) wrote in bitter_onion,
r_es
r_es
bitter_onion

Сенат Чехії підтримав право громадян на збройний самозахист


Сенат Чехії 29 жовтня в першому читанні схвалив проект поправок, які будуть закріплювати в "Хартії основних прав і свобод людини" (частина чеської Конституції) право захищати себе та інших людей зі зброєю в руках.

Поправка, була внесена групою сенаторів на чолі з колишнім начальником поліції Мартіном Червічеком (Громадянська демократична партія).

Запропонована поправка до "Хартії основних прав і свобод" була прийнята до розгляду після того, як петиція з вимогою прийняти її набрала 102000 голосів.

Ця петиція стала відповіддю мисливців, спортсменів та інших власників зброї на спроби Європейської комісії обмежити володіння зброєю.

Тепер поправка буде передана на розгляд Уряду та Палаті депутатів Чеської Республіки, де за неї повинні проголосувати не менше трьох п'ятих від загального числа депутатів.
Джерело

джерело2

Джерело
Tags: Україна
Subscribe

 • ХарківНаш

  Несподіваний перегук часів у поезії Володимира Сосюри. Ти знову наш! Сокольники і поле, мости і даль, і Лопань і сади... Ти наш, ти наш, чужим не…

 • Хуйовий Харків

  До вашої уваги уривки з інтерв'ю з адміном пабліку «Хуёвый Харьков». Харьков действительно хуевый. Ныне покойный Геннадий Адольфович всегда…

 • Странности среди патриотов Украины

  В последнее время наблюдаю две странные тенденции среди патриотов Украины: 1. Любовь к Трампу и ненависть к Байдену. Чем только она не…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment