Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Країну занурили в якийсь гібрид кучмізму-янучизму

Багато хто з друзів прокоментував під моїм жартівливим постом про жалість до обманутих зебілів в дусі, що вони “нічого не зрозуміли”. Може, це трохи наївно, але я от не розумію, що тут не розуміти?

Згадаймо передвиборчу істерику і станемо на місце пересічного зе-виборця, в міру коритного, в міру патріотичного – таких серед їхніх виборців десь відсотків 30%: нові обличчя передбачали якусь невидану якість (хоч прямо про якість і не говорили), “злом системи”, відмову від всіх старих політиків, зниження тарифів і, взагалі, небачене покращення, бо відомо, що зарплат і пенсій по тищі баксів немає, бо Порошенко краде.

Що ми бачимо?

Покращення життя?

Немає від слова “взагалі”. І не передбачається (бо не Порошенко крав, а країна бідна, але це вже вища математика, я розумію).
Так, багато нових облич, які не встигаєш запам’ятати, або навпаки – Богдан, від якого вже всіх нудить. І жодного розвиднення.
До того ж до влади повернулись якісь зовсім вже мохнаті ригівські пики, випускаються на волю колаборанти і не саджаються корупціонери, не повертаються гроші в бюджет, – взамін кучерявий нахабний гоготальник Коломойського.

На фронті ми відступаємо.

В політиці з’явилось невидане примимрення, що вже відчувається як приниження і зрада, звісно, якщо ти не вболівальник за Мордор.

Зовнішній вектор – провалено.

Звідти теж доносяться не позитиви, а плювки. Виявляється то все ж таки зусиллями Порошенка і МЗС Клімкіна до нас були прихильні, а не тому що український народ такий офігенний.

Громадські настрої – розгубленість, втома і безнадія (що саме ці настрої – видно по поведінці людей в транспорті і побуті: рівень дрібного хамства виріс, а це якраз ознака загальної подавленості.

Перевірено мною на підставі спостережень з 2004 року: як тільки є оптимізм – побутова культура зростає, навпаки – падає. За Ющенка зростала, за Януковича впала, за Порошенка зростала, зараз падає).

Невидані високі зарплати і пенсії, низькі тарифи, справедливість, прозорість – все розвіялось як сон золотий (бо гарувати треба, а не вірити в волшебніка в голубом вєртольотє © ).


Назвіть хоч якусь соціальну групу, у якої зараз позитивні очікування: пенси, учителі, журналісти, військові, ФОПи, офісні працівники? Хто?
Ба навіть ці настрої можна було розгледіти серед тусовки ядерних прихильників Зеленського, що вчора прителіпали його підтримувати, це ж вони принесли плакат про надто швидкий соціальний ліфт, який їде не для всіх. Навіть цих упоротих ідіотів щось муляє.

Країну занурили в якийсь гібрид кучмізму-янучизму.

Навіть якщо ніхто не признається, але якщо ти не несеш за обідом ложку в вухо – ти смутно вже відчуваєш, що тебе нає*али.


Лариса Вакульницька https://tverezo.info/post/105717

Tags: Зеленский/Слуга Народа, виздобули
Subscribe

 • О том, как кидают титушек

  Нет денег даже на проезд. А. Луганский дал 20$ и 10 гривен на проезд.

 • Латинка

  Данілов – за перехід України на латинку та обов'язкове вивчення англійської Я за, я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, що нам треба…

 • Чистосердечне

  «Вот у нас, в нашей стране на протяжении XX века дважды распадалась российская государственность: после революции 1917 года, когда Российская империя…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment