Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Обмін полоненими

Чому я не вірю в майбутні обміни.

Хочу помилятись, але...
Коли Шмаркля допомогла Пуйлу з Цемахом і захваченими нашими моряками, я остаточно переконався, що Зєльц працює на Кремль. Може й не свідомо, просто оточення підсовує такі от ідеї клінічному ідіоту, який годинами грався з м'ясорубкою замість читання книжок або творити щось з конструктора.

Що б там не казали зелеботи про "вєрнуть дамой нашіх мальчіков", ще тоді було очевидно, їх не вернуть по справжньому.
Так і вийшло - Зєля безумовно помилував Цемаха і зобов'язався віддати моряків за першим проханням Москви [*]. За добу до дедлайна та введення санкцій проти Рашки за піратство в Керченській протоці.
...Вчора писали, що член Ради Федерації від окупованого Криму Сергій Цеков заявив, що розмови про повернення кораблів можна вести, якщо Україна публічно визнає свою провокацію у Керченській затоці [*]. Цитата: "Украина, насколько мне известно, до сих пор публично не признала факт провокации, которая была устроена ею в Керченском проливе."

Все просто -- Вовчик має публічно визнати, що він пасивний партнер Пуйла. Це дуже важливо для того, щоб всі віруючи в Зеленського визнали Мацкву столицею Малоросійської губернії.
Тому оті всі зелені закиди про майбутні обміни -- брехня для заспокоєння свідомих українців, яких рівно 4 млн 552 тис 320.

...Хочу помилятись, але...

Tags: навіяло
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment
Ну если пригоженские работают на Зе, то согласно логике следует вывод, что Зе работает на Кремль.