Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

І про Бабченко

Тут запитали в приват, що я думаю про від'їзд Бабченко.
Нічого не думаю.

1) Бабченко для мене чужий. Він не українець(ментально). Він не кацап, але й не українець. У мене колишній студент і мабуть вже приятель з початком війни психонув і звалив в США. Він там _вписався_, але все одно дуже обережний в висловлюваннях. Бабченко приїхав сюди і почав істерити і давати категоричні поради "як правильно". Вибачте, поради я готовий приймати тоді, коли замість емоцій є факти.
2) Для мене журналіст має подавати різні точки зору і лише потім може висловлювати свою думку. Яніна Соколова -- журналіст, Бабченко не дуже тягне на то (нмд).
3) Зрозуміло, що Бабченко вже давно асіліл, що Зєля здає Україну Пуйлу, тому й тікає-- бо йому пох на Україну. Але це не значить, що всі розумні мають так робити. Гляньте на Ірландію -- за кордоном 50 млн ірландців і менше 5 в країні. Якось то неправильно.
4) Не робіть з людей кумирів. Тим більше з Бабченко. Так, він чесний, але все одно на свєточа не тягне.
Tags: навіяло
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments