Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Від Семашка до Супрун: що змінила медреформа

Більше половини усіх витрат на охорону здоров’я українці сплачують з власних кишень, попри гарантоване українським громадянам Конституцією безкоштовне медичне обслуговування. Медичні установи часто мають застаріле обладнання, яке не дозволяє проводити діагностику й лікування пацієнтів швидко та якісно, тривалість життя в Україні істотно нижча, ніж в ЄС, а показники смертності значно вищі.

То ж охорона здоров’я в Україні потребувала реформ – адже вона накопичила системні проблеми і не могла ефективно забезпечити хороший стан здоров’я населення.

Тому 19 жовтня 2017 року парламент ухвалив Закон України «Про фінансові гарантії надання медичних послуг», а з січня 2018 року він вступив у силу.

Як до впровадження медреформи, так і 2 роки після її старту політики та не дуже обізнані «експерти» поширюють безліч міфів про неї. Мовляв, це порушення конституційного права на безкоштовну медичну допомогу, усі медичні послуги будуть захмарно дорогими і українці просто не зможуть їх собі дозволити, і взагалі мета реформи – скоротити населення України.

В рамках проекту «Відсоток правди» VoxCheck та UA:Українське радіо розібрались, навіщо в Україні розпочалась медична реформа, які зміни у ній передбачені, що вже зроблено, а що – ще попереду. Також ми спростували найбільш поширені міфи і маніпуляції про охорону здоров’я та підготували добірку корисних посилань про медичну реформу.

https://voxukraine.org/uk/vid-semashka-do-suprun-shho-zminila-medreforma/
Tags: Україна, медицина/здоровье
Subscribe

 • * * *

 • Welcome back Joe

  Мы знаем, как контора ведет войну. Летом прошлого года меня банили и угоняли биттер-онион (кацап отсосал), 2-3 месяца тому Дашка Тримцевна гадила от…

 • Команда 135

  « Наказ 66» у реальному житті: 2013 року російська шпигунська радіостанція оголосила «команду 135». Думаю, це якось пов'язано з подіями на Майдані.

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments