Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Українсько-американський "Антарес" вивів на орбіту вантажний корабель

Українсько-американська ракета-носій "Антарес" вивела на орбіту вантажний корабель "Сігнус", який доставить на МКС корисний вантаж для екіпажу та наукових досліджень, а також експериментальну духовку, в якій проведуть дослідження властивостей теплопередачі та процесів приготування їжі в умовах мікрогравітації.

Джерело: повідомлення КБ "Південне" у Facebook

Деталі: В рамках місії NG-12 на "Антаресі" до Міжнародної космічної станції доправлять провізію та речі для екіпажу, матеріали для наукових досліджень, устаткування для станції та виходу у відкритий космос.


https://www.youtube.com/watch?v=7EP-ZfmYWno

Дослівно: "За даними NASA, основні завдання, які будуть виконані під час поточної місії, включають доставку на МКС обладнання для магнітного альфа-спектрометра, призначеного для пошуку ознак темної матерії та антиматерії. Буде проведено випробування "спеціального жилета" AstroRad, призначеного для захисту космонавтів від радіації".

Також "Сігнус" доставить на станцію експериментальну духову шафу Zero-G в якій будуть проведені дослідження властивостей теплопередачі та процесів приготування їжі в умовах мікрогравітації.

"Ще один експеримент, який називається "The Made in Space Recycler" – пристрій для переробки пластику, що розглядається з точки зору збереження навколишнього середовища, буде протестовано в процесі переробки пластику на нитку для 3D-друку, яка потім може бути використана в пристрої "Made in Space Manufacturing Device" – 3D-принтері Refabricator, який працює в орбітальній лабораторії МКС з 2016 року", - повідомили у КБ.

http://pda.pravda.com.ua/news/id_7230832/

Tags: Україна, безкацапов, космос
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments