Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Українсько-американський "Антарес" вивів на орбіту вантажний корабель

Українсько-американська ракета-носій "Антарес" вивела на орбіту вантажний корабель "Сігнус", який доставить на МКС корисний вантаж для екіпажу та наукових досліджень, а також експериментальну духовку, в якій проведуть дослідження властивостей теплопередачі та процесів приготування їжі в умовах мікрогравітації.

Джерело: повідомлення КБ "Південне" у Facebook

Деталі: В рамках місії NG-12 на "Антаресі" до Міжнародної космічної станції доправлять провізію та речі для екіпажу, матеріали для наукових досліджень, устаткування для станції та виходу у відкритий космос.


https://www.youtube.com/watch?v=7EP-ZfmYWno

Дослівно: "За даними NASA, основні завдання, які будуть виконані під час поточної місії, включають доставку на МКС обладнання для магнітного альфа-спектрометра, призначеного для пошуку ознак темної матерії та антиматерії. Буде проведено випробування "спеціального жилета" AstroRad, призначеного для захисту космонавтів від радіації".

Також "Сігнус" доставить на станцію експериментальну духову шафу Zero-G в якій будуть проведені дослідження властивостей теплопередачі та процесів приготування їжі в умовах мікрогравітації.

"Ще один експеримент, який називається "The Made in Space Recycler" – пристрій для переробки пластику, що розглядається з точки зору збереження навколишнього середовища, буде протестовано в процесі переробки пластику на нитку для 3D-друку, яка потім може бути використана в пристрої "Made in Space Manufacturing Device" – 3D-принтері Refabricator, який працює в орбітальній лабораторії МКС з 2016 року", - повідомили у КБ.

http://pda.pravda.com.ua/news/id_7230832/

Tags: Україна, безкацапов, космос
Subscribe

 • Сорвали попытку РФ

  Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба заявил, что Киев сорвал попытку России легитимизировать представителей самопровозглашенных республик…

 • Ой куда ты, паренек...

  - Есть такое слово: «Надо»! - А я тогда присягу принимать не буду! - Эх, дружок, молод ты… Не ты выбираешь присягу, а присяга выбирает тебя!…

 • Телега пропагандонов

  Донецкий пропагандончик и «политолух» Вовка Корнилов в своём телеграмм-канале хвастался обилием подписчиков. И выкатил список тех, кто «в…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments