dimon_trigger (dimon_trigger) wrote in bitter_onion,
dimon_trigger
dimon_trigger
bitter_onion

ну раз пани вирішили, що це тут буде доречно то нехай буде

bigdan вивісив товсте запитання, мене трохи понесло

і я дав відповідь


ну давай я відповім.

1. нарід ан мас не зрадник (крім рускомірскої вати звичайно). хоч і нарід. нарід просто так само як шмаркля не розуміє що означають фразочки "просто пєрєстать стрєлятть" та "дагаварімся по сєрєдінє". шмаркля (і нарід) в своїй тупій наївності дійсно думає, що розумні (шмаркля ж себе розумним вважає і не лохом) люди домовляться знайдуть компроміс та помиряться. треба тіко бажання. бо то ж барига наживався на війні. і з другого боку теж бариги. так от що шмаркля, що нарід в принципі не розуміють що пробують домовитись із крокодилом знаходячись в статусі стейка. так що ні, ми протестуєм не проти 73%, а проти того щоб ті 73% не були зжерті разом з нами. чи навпаки - щоб ми не були зжерті разом із 73%. без різниці.
і ні, ми не збираємось воювати із своїм населенням. тільки проти рускомірської вати, котру треба пиздить.

2. вазєлін протести не проігнорує. він їх уже не ігнорує, хоча і пробує від них позбавитись, відмазатись, протести на нього однозначно впливають. тому їх треба більше. і масовіше.

3. "Только вот требования у них абсолютно другие, а вас они считают порохоботами и мудаками. Это желудки на ножках, им срать на Украину фигурной кучкой. Зайди на Барабашовку, послушай торгашей - они уже не любят Зеленского! Но не потому что он войска разводит или с Трампом облажался - нет, исключительно потому, что у них будет меньше денег, от налогов уходить станет сложнее и дороже, и вообще "Порошенко этого Зеленского нарочно поставил, чтобы он продолжал на алигархов работать" - це порохоботам просто треба використовувати в своїй боротьбі за незалежну Україну.

4. ну тут питання нема. є ряд тверджень в цілому вірних. крім "Вы вроде как либералы, но по отношению к 73% играете в социалистов, пытаетесь их "спасти". - ні, пробувати їх врятувати ніхто не збирається. зараз на це тупо нема ресурсів. при Пороху скажімо прямо на це ресурсів теж було не дуже. всі центрові канали були в лапах реальних бариг-олігархів, які всі до одного просіли по доходам по цілому ряду причин. і які все одно остались підорами і не зрозуміли що все що вони втратили законного і не дуже - то вина хуйла і наросії. ну і понєслось гівно по кабелям та ефіру. 73% можна легко перепрограмувати, але для цього необхідно мати ресурс. медіа-ресурс. півдюжини центрових каналів під керування демсокири якої-небдь і за півроку у Пороха буде рейтинг 75%. я бачив як це працює на невеликих групах людей - я сам робив із невеликих груп людей порохоботів. секрет простий як двері - півроку-рік кормить антизрадою - там заводик новий, там кацапів в гівні скупали, там нафтогаз трахнув газпром, там табличка форбса із просадкою реальних-бариг, там табличка з наросії про полєзні санкції, там вісті з фронту де їбашать раків, обовязково сводки наших втрат - героїв треба пам'ятати. і щоб нарід не забував де насправді ворог.

в ітогє - 73% то просто хакнута масса. її можна перепрограмувати. можливо навіть зусиль демсокири хватить щоб вклад в це перепрограмування був значним.
щоб я спробував на місці Пороха році в 16му наприклад - так це віджати г+г і ще кілько аналів. наприклад г+г віджати в якості штрафа для бєні за приват. мені здається це було реально навіть без ручних суддів. частина вказівок РНБО, постанов кабміну, кілько судових позовів за наклепи чи працю на ворога, г+г за приват, з деякими олагархами можна було б просто договорняк влаштувати - з тим же Ахмєтовим наприклад - і півдюжини центрових аналів під частковим чи повним контролем РНБО. і РНБО жене по ним антизраду і вісті з фронту. а також всякі розслідування направлені проти місцевих рупорів рашистської пропаганди. ну само собою обстьобані вісті з кремля - про сталактіти з фєкалій, нові помостки для прання зимою в річці і так далі - все гівно рашки наізнанку - щоб нарід дітей рашкою почав лякати. а і вазєлінського купив би з усім 95тим - озвучували б всяке веселе із вата-шоу і айсітівішного антизомбі.
а, і так - я розумію що останній абзац - то пекло із втрачених можливостей.
Tags: зрада
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments