Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Спеціаліст з Моралі і Довіри

"Відсутність довіри – одна з основних проблем, які обумовлюють глибину сучасної кризи в Україні.

В українській політичній системі так і не прижились будь-які критерії моральності, але суспільний запит на це зростає з кожним роком, а відсутність пропозиції поглиблює кризу.

Відсутність довіри до влади була однією з основних причин обох українських революцій. Відсутність довіри (і, на жаль, треба визнати цілком об’єктивна) – одна з основних причин слабкості української системи оборони, безпеки, права і правосуддя.
Collapse


А як щодо морального аспекту? Адже довіра між суспільством і владою має не лише правову основу (виконання законів і рівність перед законом), але і моральну складову – наскільки дії влади відповідають очікуванням суспільства."

Хто ж цей спеціаліст з питань Моралі і Довіри?

Це - анальний Слуга Народа, Богдан Яременко. А писав він то в лютому 2015 року.
https://nv.ua/opinion/kak-ukrainskaya-vlast-teryaet-doverie-zapada-34661.htmlЖріть, ви самі вибрали грався хуєм на піаніно та стару блядь - спецом по моралі та депутатом.


Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment