Не вмієш - не берись!

Молода учителька проводить у класі урок малювання, малюючи на дошці огірок, огірок якось-сякось вдається погано, і вона питає учнів у класі, що ж вона намалювала.

Вовочка першим тянге руку та відповідає — «Х*й!»

Учителька тянге Вовочку до директора і сумбурно пояснює причину.

Директор вирішує розібратися самостійно та заходить до класу, дивиться на дошку та каже «Ви сволота  молоду вчительку зовсім не поважаєте! Он і х*я на дошці намалювали!»

                                                                     Старий анекдот із совка.

Ну вже пройшло 100 днів і ще 200 пройде а нічого не  зміниться. Блазні вміють лише блазнювати.  Раніше їх приводили веселити можновладців, але один можновладець вирішив, що він може повеселити всю країну. І тут почалося! Всім відомо, що анально-генітальний гумор квартальних міг звеселити тільки дебілів, яких виявилося надто багато у нашій країні. Але спільний виступ лисого та хору вірьовки довів, що плінтус для цих діячів це надто високо, а призначення сівохо радником РНБО розвеселиво всіх, та так що плакати хочеться. 

Ніяких маркерних подій по покращенню ситуації у країні не вийшло, всі обіцянки були брехнею і брехнею свідомою, що є кримінальним злочином — зловживанням довірою, а враховуючи, що так звані нардєпи не несуть ніякої відповідальності за приймані ними закони, то інерція скоро закінчиться і почнеться повний пиз*ець.

Можна було припустити, що дурники просто граються з невідомою залізякою, але ця гра руйнує основи нашої держави, що значить, хлопчиками у коротких штанях керують серйозні дяді.

Таким чином країну обезкровлюють шляхом нанесення їй маси маленьких порізів, кожен з яких не дуже критичний, але всі разом призведуть до її краху.

Будьте пильними! Можливо до часу «Ч» залишилося дуже мало часую

А у якості відповіді на висери лисого маленький опус:

Теперь ты пишеш лысый, 

Что сломил ты ногу,

Ну что же делать — купи себе костыль,

И выходи почаще на дорогу, 

Чтоб задавил тебя автомобиль. 

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded