serjio_pereira (serjio_pereira) wrote in bitter_onion,
serjio_pereira
serjio_pereira
bitter_onion

В чужой п…де соломинку ты видишь — в своей не видишь и бревна!

Квартал 95" - сборище подонков, а зрители этого шоу еще худшие в моральном сенсе существа". — пише на своїй сторінці в ЖЖ полум'янний патріот України, пан Леусенко.
— Це ж якими треба бути покидьками, щоб сміятися над чужим горем? Мабуть усі вони рашитські засланці до Неньки, — гарячкується пан Олеже, — бо тільки вони, ці кляті москалі, здатні на такий цинізм!
Залишимо на деякий час олігофренів з "кварталу" та "цинічних москалів" та звернемось до морального обличчя самого Леушенкі.
"Чия б корова микала, а чия б мовчала”, — оцю давню українську приказку, чомусь забув головний "патріот" України. Якщо мова йде про "цинізм", то цей пан може дати будь-яку фору не тільки недолугому Кошевому з "кварталу", а навіть самому "вєчєрньему мудозвону" Соловьйову з раша ТБ. До речі, є багато рис які поєднують цих панів. Леусенко, так само, як й Соловьйов швидко змінив свою орієнтацію. Колихалися, так би мовити, разом з "лінією партії". Коли у Росії була у тренді "демократія", то й пан Соловьйов був демократом "високої проби". А коли в Україні був попит на федералізацію країни, то пан Леусенко став, в так званій, групі "Союз", переконаним федерастом.
Часи змінились, так само, як й наші "герої". Зараз Леусенко — "головний патріот України", а Соловьйов — "головний путініст". Але гадаю, що все ще може помінятися. Як казали стародавні греки: "Панта рей!", що перекладається, як: "Хто дівча годує, той її й танцює". Але повернемося до наших баранів, тобто до "сміху над чужим горем".
Особисто у мене немає ніякого співчуття до ворога: чи літак у нього впав, чи підводний човен потонув. Туди їм, воякам ворожим, й дорога! Економія набоїв! Але ж таке, на жаль, трапляється не часто, а "їсти хочеться завжди"! Що робити? Пане Олеже розв'язує цю проблему без зайвого клопоту: Якщо не вдалося полюбитися з королевою, то стане у нагоді її камердинер, або комірник, тощо!
У великій країні, а Росія безперечно велика, хоч тільки й у царині географії, країна, завжди щось трапляється. Хтось падає з даху, тоне у річці, згорає на пожежі. Ось тут, цій стерв'ятник-некрофаг, не забарюється:
"У Сибіру, що є московською колонією, знищено трьох рашистів…
У Москві знищено п'ятьох рашистів… В окупованій Московією Бурятії загинули два рашисти!" Про що мова йде? Виявляється, що десь ліфт обірвався, річка вийшла з берегів, крига підломилася на Байкалі…
Ось й сьогодні:
"На руднике "Таймырский" 22 октября произошла авария, из-за которой уничтожены три россиянина."
Ах ти, йопаний дурень! Ким "знищено"? Хто "унічтожіл"? Невже ти? Чому радієш? Може вже тобі на часі припинити писати цю хуйню, та до Донбасу податися, якій дійсно окупований росіянами. Де пострілюють ворожі снайпери й де у тебе буде нагода цього снайпера знищити не на словах. Але ж ти, мабуть лише фахівець лайном плюватися і ніяким іншими військовими навичками не володієш, так? Ну що тут поробиш? Суум куікве, що з давньоперсідської перекладається, як: "Ну тьі не льотчік, тьі не лєтаєш".
Tags: дебилы блядь...
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 31 comments

Bestabbat81

October 23 2019, 08:29:03 UTC 1 year ago

 • New comment
не погоджуюсь. По-перше стиль подачі дуже вірний - висвітлення невдач в тилу ворога, по-друге недолугий аргумент "йди на фронт", "там словом снайперів вбивай" - як ніби ще невтямили, наскільки те слово сильніше тих снайперів. Всю країну зробили разом тими інформаційними меседжами