dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Зелені продовжують "договариваться посередине"

Народний депутат від "Слуги народу" Євген Шевченко виступив у російських пропагандистів на тамтешньому Першому каналі.
Свою участь в російській пропагандистській програмі нардеп пояснив бажанням "донести громадянам Російської Федерації пряму позицію українського народу щодо створення і виконання всіх умов для забезпечення миру на окупованих територіях".

"Та ситуація, яка склалася у суспільстві щодо "формули Штайнмайєра" була вкинута у суспільство радикально налаштованими націоналістами, які, в принципі, загалом, їх політика полягає у ворожнечі, у війні. Ми зараз зробили паузу. Я думаю, що правоохоронні органи розберуться, хто це зробив, для чого, і кому це вигідно", – пообіцяв нардеп росіянам.
"Щоб настав довгоочікуваний мир необхідно йти на компроміси і це стосується двох сторін", – підсумував Шевченко.*****
Ще раз висловлю свою думку: вперто вірити (або робити вигляд, що віриш) у бажання Кремля піти на поступки Україні у донбаському питанні, та відповідно діяти може лише ідіот (або проплачений агент).
Tags: українець vs кацап
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments