Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Учитель английского языка разобрал письмо Трампа. (ц)

Прочитав https://www.bbc.com/russian/news-50102011. Подумав.

Дивіться, я однаково володію українською та російською. Я навіть сам не пам’ятаю, коли якою мовою пишу чи говорю. В тиждень я читаю мінімум 2 книги тими мовами. Я навіть думаю двома мовами, бо про Мордор думати можна російською, а про Львів - українською.
Моя теща має дипломи викладача рос мови і літератури, може викладати українську мову. Працювала понад 20 років корректором чи редактором українських газет.

Так от, першу книгу Лука вона дещо критикувала. Мабуть відчувала, що матюки там замінені і не так смачно читати. А "Воювать нізя" зайшло. Є дещо неясного для мирної людини є, але загалом - классно. Там нема чого правити. Все звучить.
Мені загалом то все зайшло без проблем, бо я все то читав ще гарячим, поки букви на сервері не охолонули.

* * *

...Уінстон Черчіль та Агата Крісті. Або біс з тією Крісті: Черчіль то видатний політик і оратор минулого століття і він використовував незатерті порівняння/ерративи/місспелінг дуже регулярно. І погрози були -- в квітні 44го року, кинути троцкістів в буцегарнь чи відправити на фронт. Або про червону загрозу та залізну завісу.

...І якщо тролінг Трюдо с "жьолтьімі уточками" норм, то й лист Трампа норм. Це не розповідь Хуйла про секс з бабушкой, у которой виросли тестікули.

Просто признайтесь, що вам теж не подобається Трамп. Але критикуйте чесно.

Tags: Америка, мова, навіяло
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments