Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

план рібентропа значно ширший та глибший а не тільки капітуляція країни...

Суд зняв арешт з акцій російського Сбербанку в Україні.

Господарський суд Києва задовольнив позов Сбербанку Росії і зобов’язав Райффайзен Банк Аваль зняти арешт і заборони щодо 100% акцій української «дочки» Сбербанку і рахунків у цінних паперах.

Про це говориться у рішенні госпсуду від 10 жовтня.

original-3.jpgЗазначається, що суд прийняв доводи позивача, що Сбербанк РФ не є боржником за арбітражним рішенням, а акції Сбербанку України належать Сбербанку Росії, а не Російській Федерації.

Водночас суд відхилив доводи, що кінцевим власником акцій Сбербанку Росії є РФ.

Також у своєму рішенні суд посилається на ухвалу Верховного Суду від 25 січня 2019-го, який вніс зміни в постанову Апеляційного суду Києва від 5 вересня 2018-го.

Нагадаємо, що Апеляційний суд Києва на вимогу низки компаній, пов’язаних з Ігорем Коломойським і його партнерами, наклав арешт на акції і нерухоме і рухоме майно українських «дочок» російських держбанків – Сбербанку, Промінвестбанку і ВТБ Банку.

Судовою постановою також було заборонено Райффайзен Банку Аваль здійснювати будь-які зміни прав на акції Сбербанку на рахунку в цінних паперах.

Це рішення суд ухвалив на підставі рішення Арбітражного суду Гааги від 2 травня 2018 року, яким було задоволено позов згаданих структур Коломойського про стягнення $159 млн за захоплені Росією активи в Криму.

https://news.finance.ua/ua/news/-/458275/sud-znyav-aresht-z-aktsij-rosijskogo-sberbanku-v-ukrayini

picterman план рібентропа значно ширший та глибший а не тільки капітуляція країни... https://picterman.livejournal.com/1011575.html

Tags: Зеленский/Слуга Народа, виздобули, реванш
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments