Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

про освіту Слуг Наріда

Був у мене онлайн френд. Останні пару років він раз на тиждень писав дослівно про відсутність освіти у "прости господи генерального прокурора Луцента" та "базарного торгаша з Вінниці Гройсмана" без освіти.

І ось прийшла Зелена Влада. Порівняймо?


Генпрокурори:

Юрій Луценко закінчив Львівську Політехніку. Мій син там вчився, це дуже сильний виш навіть за часів совка. Та й тепер він стабільно входить в десятку кращих вишів України.

Руслан Рябошапка закінчив Міжнародний Соломонів університет. Шр вам сказати... В минулому тисячолітті я дуже цікавився освітою. Так от, МСУ мав всі шанси стати кращим недержавним вишем десь до 1997 року. І програма була цікавою і запрошували читати лекції цікавих науковців з Європи та Ізраїля (сам бував там на Шелуденка чи як там,). Але не витягнув, скатився до того, що в ТОП200 вишів України він займає "пачьотноє" 212 місце https://ru.osvita.ua/vnz/rating/51741/, десь поруч з Дніпровським медичним інститутом традиційної і нетрадиційної медицини. Диплом котується на рівні "Удостовєрєнія лучшєго собутильніка" чи "Диплома кращого свекра". Останній диплом в мене є, доречі. Правда подарував мені його син а не невістка.
Зелений Рябошапка як на мене вигляда неуком.


Прем’єри:

Гройсман має декілька освіт, жодну з яких зрадойоби не ставили під сумнів. 1999 року закінчив Вінницький інститут регіональної економіки та управління за спеціальністю «Юриспруденція» (молодший спеціаліст). 2003-го закінчив недержавний вищий навчальний заклад — МАУП за спеціальністю «Юриспруденція». У лютому 2010 року закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, ставши магістром за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» і спеціалізацією «Управління на регіональному і місцевому рівнях».
МАУП правда, ще та шарашка підорасів-антисемітов, але вона хоча б входить в ТОП200, хоча й в останній чверті ВНЗ. ВФЕУ ніякий виш, а от освіта в нішовій Національній академії державного управління при Президентові України непогана, як в Києві на Артьома так і в моєму Львові.

Олексій Гончарук зізнався, що має диплом юриста "недержавного зразка" і не є доктором філософії у галузі права https://prm.ua/goncharuk-diplom-sotsmerezhi/. Тобто а) загалом не має вищої освіти; бе) він та Зеленський збрехали і порушили законодавство; ве) не має права бути прем’єром, див статтю 7 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/794-18.
Зелений Гончарук вигляда неуком та порушником законодавства.
Чи напише про це той блогер? Чи знову не помітить того, що #він #здобув?

Tags: #він, #здобув, Зеленский/Слуга Народа, виздобули, навіяло, освіта
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments